در جدیدترین اخبار پیرامون بازی Starfield و ساخته جدید Bethesda، به تازگی ویدئویی از طرف سازندگان آن منتشر شده که اطلاعات نسبتاً جامع و جالبی را از این پروژه با گیمرها و طرفداران بازی‌های بتسدا، به اشتراک گذاشته‌اند.

به گزارش گیمین‌گرویتی، استودیوی بازیسازی Bethesda از گیمرها دعوت می‌کند تا به کارگردان بازی تاد هاوارد (Todd Howard)، مدیر استودیو آنجلا برودر (Angela Browder) و مدیر هنری این بازی، مت کاروفانو(Matt Carofano) بپیوندند تا در مورد چگونگی جاه طلبی ها و علایق تیم و نحوه توسعه Starfield با آنها صحبت کنند و اطلاعات جالبی را در مورد این بازی، بدست آورند.

آنها همچنین در این ویدئو، درباره تاریخچه استودیو Bethesda و نحوه نگاه آنها به بازیسازی، صبحت‌هایی را ارائه کرده‌اند که مطمئناً شنیدن آنها برای گیمرها و علاقه‌مندان صنعت گیم خالی از لطف نیست. مشاهده ویدئو جدید درباره Starfield:

در ماه‌های آینده منتظر قسمت‌های بیشتری از این سری ویدئوها و توضیحاتی درباره Starfield از جانب سازندگان باشید. Starfield به طور انحصاری برای Xbox Series X|S و PC در تاریخ 11.11.22 یا همان 11 نوامبر سال آینده میلادی( برابر با 20 آبان 1401) عرضه می‌شود. همچنین دارندگان سرویس Game Pass قادر خواهند بود در روز اول عرضه، به تجربه Starfield مشغول شوند.