بیانیه اخیر PlatinumGames درباره بازی در حال ساخت Bayonetta 3 نشان می‌دهد که بازی تقریباً آماده انتشار شده است.

به گزارش گیمین‌گرویتی، Bayonetta 3 یکی از اولین عناوینی بود که در کنار Metroid Prime 4 برای نینتندو سوییچ معرفی شد. هر دو بازی از زمان نمایش اولیه در سکوت مطلق  طولانی به توسعه خود ادامه می‌دادند، زیرا هر دو به مدت طولانی در جهنم توسعه (Developmental Hell) گیر کرده بودند. با این حال، PlatinumGames به تازگی در مورد  پیشرفت احتمالی بازی خود، سخن گفته است.

PlatinumGames همچنین عنوان کرده است که آنها نیز بی صبرانه منتظر هستند تا بازی را برای عموم عرضه کنند، اما تصمیم نهایی بر عهده نینتندو مدیران بالارده آن است. افراد ارشد  استودیو همچنین اضافه کردند که احتمالاً پیش از کریسمس نمایشی از بازی درکار خواهد بود، بنابراین طرفداران باید منتظر انتشار اخبار و اطلاعات بیشتری از بازی باشند.

"به همان اندازه که طرفداران منتظر آن هستند، ما نیز منتظر روزی هستیم که بتوانیم آن را نشان دهیم. ما می خواهیم همه ما را تشویق کنند تا به مرحله نهایی برسیم.

Bayonetta 3 در ابتدا در دسامبر 2017 برای Nintendo Switch معرفی شد و با توجه به اشتیاق PlatinumGames به پروژه، دیر یا زود باید منتظر انتشار جزئیات بیشتر از این عنوان باشیم.