به گزارش گیمین‌گرویتی، گزارش جدیدی درباره نحوه ساخت و اتفاقات پشت صحنه سریال Citadel منتشر شده است که هزینه تقریبی ساخت آن را نیز مشخص کرده است.

گزارش جدید منتشر شده درباره سریال Citadel، مجموعه تلویزیونی جدید جو و آنتونی روسو (کارگردانان The Avengers) که برای استدیوی آمازون ساخته می‌شود، تعدادی از مشکلاتی که در روند ساخت برای این مجموعه پیش آمده است را بازگو می‌کند. به گزارش هالیوود ریپورتر، تفاوت در بینش آمازون با کارگردان سابق این مجموعه باعث شده است که حدود نیمی از تیم خلاق، این پروژه را ترک کنند و در نتیجه برای اتمام پروژه نیاز به فیلمبرداری مجدد و گران قیمت دیگری باشد! هالیوود ریپورتر در این باره گفته که این برنامه تلویزیونی 7 قسمتی قبلاً بودجه ای بالغ بر 160 میلیون دلار یا اندکی بیشتر داشته اما 75 میلیون دلار دیگر برای پوشش فیلمبرداری مجدد، اقدامات مربوط به فراگیری بیماری COVID و موارد دیگر به بودجه آن اضافه شده است که در مجموع باعث می‌شود هزینه کلی ساخت این سریال به بیش از 250 میلیون دلار برسد. به همین دلیل، Citadel در حال حاضر دومین سریال تلویزیونی گران قیمتی است که تا به حال تولید شده است، البته که این سریال هنوز با فاصله زیادی پشت سر پروژه دیگری از آمازون یعنی سریال جدید ارباب حلقه‌ها با نام حلقه‌های قدرت یا The Rings Of Power قرار دارد.

سریال Citadel با بازی Richard Madden و Priyanka Chopra Jonas در نقش‌های اصلی این سریال که به عنوان یک نمایش جاسوسی در سبک Avengers توصیف می‌شود، ایفای نقش کرده‌اند. همچنین در خلاصه داستان این مجموعه آمده: «جاسوسانی از کشورهای مختلف برای یک ماموریت ویژه گرد هم می‌آیند و ماجراهای جذاب و پر از هیجانی را رقم خواهند زد.»

فیلمبرداری این مجموعه در دسامبر 2021 به پایان رسید و گزارش شده است که مشکلات این پروژه از همان زمان شروع شده بودند. گفته می‌شود که آمازون در مورد ایده اولیه این نمایش مقداری شک داشته است. علاوه بر این، برادران روسو طبق گزارش‌ها در حال تلف کردن وقت بودند زیرا بیشتر روی فیلم نتفلیکسی خود، یعنی The Grey Man تمرکز کرده بودند. به دنبال این مشکلات، شورانر سریال Josh Appelbaum به همراه کارگردان آن، Brian Kirk  که پنج قسمت از هفت قسمت سریال را کارگردانی کرده بود در کنار Sarah Bradshaw ( تهیه‌کننده اصلی سریال) این پروژه را ترک کردند. هنوز هیچ صحبتی در مورد زمان نمایش این سریال و یا زمانی که ممکن است تریلر آن را دریافت کنیم، وجود ندارد.