به گزارش گیمین‌گرویتی، استودیو Yostar Pictures در حال ساخت اقتباسی انیمه‌ای از بازی Arknights است. با توجه به تریلر منتشر شده از طرف استودیو، عنوان رسمی انیمه Arknights: Prelude to Dawn خواهد بود.

در طول این تریلر کوتاه و خلاصه متوجه می‌شویم که انیمه اقتباسی از چند فصل ابتدایی کمپین بازی است. چپتر اول Evil Times، چپتر دوم Separated Hearts و نهایتاً Stinging Shot. انتظار آن می‌رود که در فصل‌های آینده‌ی انیمه شاهد اقتباس گسترده‌تری از داستان اصلی بازی باشیم. اما اطلاعاتی که تا به اینجا بر اساس تریلر داریم، محدود به مطالب بالا است. 

در تریلر شاهد صدا‌ها و جلوه‌های بخش ابتدایی بازی هستیم، که نهایتاً به Chernobog Incident ختم می‌شود. این جای ماجرا، زمانی است که ارتش شورشی به نام Reunion اقدام به گرفتن شهری می‌کند تا بذر آشوب را بکارد. در این بین گروهی از Rhodes Island به یک شهر که حالا تبدیل به خرابه‌ای شده، نفوذ می‌کنند تا کاراکتر "Doctor" را نجات دهند.

شخصیت‌های مختلفی از Arknights در تریلر به نمایش در می‌آیند، از جمله Heroine Amiya، dobbermann، Hawk، Medic، Ace و از اعضای Reunion مثل Mephistopheles و Crown Slayer.

در حال حاضر هیچ تاریخی برای زمان انتشار انیمه در دست نیست.