به گزارش گیمین‌گرویتی، شخصیت‌های انیمه موفق و محبوب Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba قرار است به بازی آنلاین چندنفره مبارزه‌ای Arena of Valor ملحق شوند. به مناسبت بخش 5v5، قرار است رویدادی با حضور شخصیت‌های انیمه نامبرده برگزار شود که دارای اسکین‌های انحصاری، فعالیت‌های جدید در داخل بازی و تعداد زیادی پاداش و آیتم‌های مختلف است.

از روز 6 مه (16 اردیبهشت) بازیکنان می‌توانند اسکین Nezuko را برای شخصیت Keera انتخاب کنند. اسکین Tanjiro هم در زمانی دیگر برای Yan اضافه خواهد شد. این دو اسکین شامل توانایی‌ها و قدرت‌های کلاسیک Tanjiro و Nezuko از انیمه هم می‌شوند و می‌توانید آن‌ها را در بازی Arena of Valor اجرا کنید.

اما به غیر از موارد نامبرده، محتوای بیشتر دیگری هم برای طرفداران ارائه خواهد شد. بازیکنان می‌توانند با شرکت در یک رویداد موقت و محدود و انجام فعالیت‌های متنوع در یک جدول جهانی پیشرفت کنند. با تکمیل هر Round پاداش‌های مخصوصی مثل یک اسکین برای Alice به‌نام "The Butterfly Mansion Girl" را دریافت خواهید کرد.

انیمه Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba علاوه بر محبوب بودن بین طرفداران Arena of Valor، به‌شدت برای روحیه مبارزه‌‌‌ای شجاعانه و هیجان‌انگیز مناسب است که کاملا با حالت مبارزه‌ای Arena of Valor هم سازگاری دارد.

سازندگان Arena of Valor پیش از این با آی‌پی‌های محبوبی مثل One Punch Man و BLEACH هم همکاری کرده بودند. حال نوبت به Demon Slayer رسیده و سازندگان در آینده هم به همین روند ادامه می‌دهند تا با آوردن برندهای با کیفیت به بازی خود، از طرفداران حمایت کنند.