به گزارش گیمین‌گرویتی امروز کمپانی Lilith Games سازنده بازی های AFK Arena و Kingdom: Lost Crusade اعلام کرد که بازی نقش‌آفرینی اسطوره‌ای Dislyte بر روی پلتفرم‌های IOS و Android در دسترس می‌باشد.

این بازی تلفیقی از دو سبک مدرن و اسطوره‌ای می‌باشد که بازیکنان در آن در تیم های پنج‌نفره به نام Espers که قدرت‌های هر کار‌کتر بر اساس قدرت‌های خدایان اساطیری فرهنگ‌های سراسر جهان می‌باشد به جنگ با شر می‌پردازند.

سازندگان این اثر خدایان یونانی، چینی، اسکاندیناوی و مصری را به خوبی به تصویر کشیده‌اند و به هرکدام از آنها مجموعه متنوعی از مهارت ها که برگرفته از اساطیر کشورها و فرهنگ‌های مختلف می‌باشد، داده است.

محیط شهری بازی با داشتن حالتی آینده‌محور و غنی شده از سنگ‌ریزه‌ها در اطراف خود و با ترکیب سبک موسیقی خاص فضای لازم را برای مبارزاتی بسیار هیجان‌انگیز فراهم می‌سازد.

همچنین این بازی برای دوست داران سبک PVP نیز محیطی را طراحی کرده است که بازیکنان به صورت تصادفی روبه‌روی هم قرار بگیرند و به رقابت بپردازند.
همینطور سازندگان این اثر قابلیت مبارزه خودکار را نیز فراهم کرده‌اند تا بازیکنان بتوانند در حین سکانس های مبارزه به فعالیت های دیگر خود هم بپردازند.