منبع EnaD Global 7 در یک جلسه ارائه اطلاعات سرمایه‌گذاری در چند روز اخیر تأیید کرد که استودیوی سازنده بازی DC Universe Online در حال کار بر روی یک بازی MMORPG جدید به دستور Marvel است.

به گزارش گیمین‌گرویتی، بازی‌های مارولی با انتشار Marvel's Spider Man طرفداران زیادی برای خود فراهم کردند و چند سال آینده به‌طور باورنکردنی مملو از بازی‌های مبتنی بر ویژگی‌های مارولی خواهد بود. Marvel's Spider-Man 2 برای سال 2023 برنامه ریزی شده است، در حالی که Marvel's Wolverine پس از آن وارد بازار می شود. همچنین امی هنیگ، خالق Uncharted، تیمی را در Skydance New Media و برای کار روی یکی دیگر از بازی های تک نفره مارول رهبری می‌کند. با این حال، کسانی که به دنبال اکشن های چندنفره هستند نیز از این سیل بازی‌های مارولی بی بهره نخواهند ماند!

EnaD Global 7 در ارائه اخیر اطلاعات خود، ضمن بیان جزئیات فهرست بازی‌های آینده این شرکت، تأیید کرد که یک عنوان MMORPG جدید مبتنی بر IPهای Marvel در استودیوی Dimensional Ink مستقر در ایالت آستین در آمریکا، در حال توسعه است. اگر نام این استودیو برای شما آشنا نیست، باید بگوییم این همان تیمی است که DC Universe Online را توسعه داده و مدیریت می‌کند. پروژه MMORPG مارول توسط Jack Emmet که طراح و رهبر خلاق City Of Heroes بود، مدیریت می‌شود؛ همچنین Emmet در حال حاضر تیم DC Universe Online را نیز رهبری می‌کند. 
جزئیات دیگری در مورد این پروژه وجود ندارد، اگرچه با توجه به این واقعیت که از این بازی به عنوان یک پروژه درازمدت یاد می‌شود، احتمالاً می‌توانیم فرض کنیم که این بازی در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. با این وجود سابقه Dimensional Ink و بازی‌هایی که روی آن کار کرده است نیز باید به ما ایده‌هایی از اینکه این بازی قرار است چگونه باشد، بدهد.

جالب اینجاست که شاید این تنها بازی چند نفره AAA مارول نباشد که در دست ساخت است. در اوایل سال جاری، شایعه شده بود که پلی استیشن در حال کار بر روی عنوان چند نفره معرفی نشده مارول است که می‌توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در عکس بالا مشاهده کنید.