به گزارش گیمین گرویتی، Knights of Sidonia با همکاری Polygon Pictures و Tsutomu Nihei، یک تریلر از انیمه Oyukiumi no Kaina منتشر کردند. این تریلر بازیگران اصلی را معرفی می‌کند و Crunchyroll همچنین اعلام کرد که میزبان اولین نمایش جهانی چهار قسمت اول در Crunchyroll Expo در تاریخ 6 آگوست (15 مرداد) ساعت 19:45 خواهد بود. 

بازیگران اصلی عبارتند از:

Yoshimasa Hosoya در نقش Kaina

Rie Takahashi در نقش Liliha

Ayumu Murase در نقش Yaona

Maaya Sakamoto در نقش Amerote

Katsuyuki Onishi در نقش Olinoga

Tomokazu Sugita در نقش Ngaboji

Nobuyuki Hiyama در نقش Handagil

Kenyuu Horiuchi در نقش Halesola

« زندگی در دنیایی می‌گذرد که در آن، زمین توسط دریای بزرگ برفی در حال بلعیده شدن است. بشریت زندگی سختی را در بالای Tenmaku (یک بازی با کلمه در لغت ژاپنی به معنی چادر) که از ریشه تا بالای درختان غول پیکر  Orbital امتداد دارد، می‌گذارند. داستان درباره Kaina، پسری که بالای Tenmaku زندگی می‌کند و Liliha، شاهزاده خانم کشور کوچک Atland در دریای بزرگ برفی است.»

Hiroaki Ando کارگردانی انیمه را بر‌عهده دارد و Sadayuki Murai  و Tetsuya Yamada در حال نوشتن فیلمنامه هستند. این انیمه به مناسبت چهلمین سالگرد ساخت Polygon Pictures به وجود آمده است.

نسخه مانگای داستان در ۲۶ فوریه (7 اسفند) در مجله ماهانه Shonen Sirius Kodansha منتشر خواهد شد و Crunchyroll مانگا را در خارج از آسیا عرضه خواهد کرد. Nihei با داستان اصلی شناخته می‌شود و Itoe Takemoto (تصویرگر رمان The Beast Player و هنرمند مانگا) در حال طراحی مانگا است.

این انیمه در ژانویه آینده در قسمت برنامه‌نویسی انیمه +Ultra در Fuji TV و شرکت‌های وابسته به آن پخش خواهد شد و Crunchyroll انیمه را در خارج از آسیا پخش خواهد کرد.