به گزارش گیمین گرویتی، وب سایت رسمی انیمه و مانگا Yoshitoki Ōima's To Your Eternity (Fumetsu no Anata e) از پوستر جدید فصل دوم رونمایی کرد. اولین نمایش فصل دوم در تاریخ 23 اکتبر (1 آبان) در NHK Educational است. همچنین صداپیشگان جدید این فصل نیز معرفی شدند.

بازیگران جدید اعلام شده عبارتند از:

_توموری کوسونوکی در نقش هیسامه

_میتسوکی سایگا در نقش کاهاکو

_تاکه‌هیتو کویاسو در نقش Bonchien Nicoli la Tasty Peach Uralis

Crunchyroll فصل دوم را در سراسر جهان به جز آسیا پخش خواهد کرد.

اولین فصل انیمه To Your Eternity در آوریل 2021 در NHK Educational پخش شد. ابتدا قرار بود این انیمه در اکتبر 2020 اکران شود اما به دلیل تأثیر شدید کووید-19 بر برنامه تولید، پخش تا آوریل 2021 به تعویق افتاد. علاوه بر آن، Crunchyroll انیمه را نیز استریم کرد.

Kodansha Comics در حال انتشار مانگا به زبان انگلیسی است و مقدمه داستان را به این صورت شرح می‌دهد:

«یک مانگای جدید از خالق صدای تحسین‌شده A Silent Voice که شامل درام صمیمی، احساسی و داستانی حماسی در زمان و مکان است. پسری تنها و سرگردان در نواحی قطب شمال آمریکای شمالی ناگهان با یک گرگ ملاقات می‌کند. آنها با هم دوست می‌شوند و قصد دارند با یکدیگر از این محیط سخت، جان سالم به در ببرند. پسر تاریخچه‌ای دارد و گرگ نیز بسیار در چشم دیده می‌شود. To Your Eternity یک مانگای کاملا منحصر به فرد و تکان دهنده در مورد مرگ، زندگی، تناسخ و ماهیت عشق است.»
Crunchyroll همزمان با انتشار مانگا ژاپنی، آن را به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی منتشر می‌کند.

Ōima مانگا را در نوامبر 2016 در مجله Weekly Shōnen راه اندازی کرد. اولین آرک مانگا در دسامبر 2019 به پایان رسید و آرک دوم در ژانویه 2020 منتشر شد. این مانگا در چهل و سومین دوره جوایز سالانه Kodansha Manga در ماه می 2019، جایزه بهترین مانگا شونن را دریافت کرد. این مانگا همچنین در فهرست رمان‌های گرافیکی بزرگ برای نوجوانان در سال 2019 داخل انجمن خدمات کتابخانه‌های جوان بزرگسالان انجمن کتابخانه‌های آمریکا (ALA) قرار گرفت.