به گزارش گیمین گرویتی، از تریلر Shazam: Fury of the Gods در مراسم Comic-Con رونمایی شد. دنباله بهترین فیلم DC Extended Universe (تا الان) معرفی شد و بازیگر اصلی آن Zachary Levi است که اولین Comic-Con واقعی خود در دوران کووید بود. او حالا با اولین تریلر فیلم Shazam! Fury of the Gods دوباره به سالن H بازگشت.

همانطور که تریلر شروع می‌شود، می‌بینیم که Shazam (قهرمان بزرگ شده‌ای که بیلی بتسون به آن تبدیل می‌شود) نسبت به نقش خود به عنوان یک قهرمان، اعتماد به نفس بسیار پایینی دارد اما خوشبختانه، او تنها نیست. Shazam بزرگتر می‌گوید: «همه چیز به خانواده مربوط می شود.» و ما با حرف او موافقیم. ما همچنین موافقیم که Shazamily نامی عالی برای خانواده Shazam است.

ما به شدت از بازگشت خانواده Shazam هیجان‌زده هستیم؛ چیزی که از رسیدن به اوج فیلم اول خوشحال شدیم (مطمئن بودیم که آنها دوباره در دنباله فیلم بر می‌گردند). از آنجایی که DC Films به طور مداوم آنچه را که می‌خواهیم به ما می‌دهد، آیا می‌توانیم بیلی بتسون/شزم را به معنای واقعی کلمه به عنوان دادستان در پرونده مجازات اعدام  Mister Mind بپذیریم؟

بازیگران جدید این دنباله (به کارگردانی دوباره دیوید سندبرگ) شامل Helen Mirren در نقش Hespera و Lucy Liu در نقش Kalypso، خواهران و دختران شرور Titan Atlas هستند. ریچل زگلر ستاره فیلم West Side Story نیز در نقشی که هنوز فاش نشده بازی می‌کند که کلید داستان خواهد بود.

دنباله فیلم تحسین شده New Line و DC Comics که با نام Shazam! Fury of the Gods، داستان نوجوانی بیلی بتسون را ادامه خواهد داد که با گفتن کلمه جادویی Shazam توسط رعد و برق خدایان مورد اصابت قرار می‌گیرد و به ابرقهرمان بزرگسال خود یعنی Shazam تبدیل می‌شود.

Asher Angel در نقش بیلی دوباره باز می‌گردد و Zachary Levi بار دیگر در نقش یک ابرقهرمان بچه در تغییر شکل Shazam بازی می‌کند که دارای قدرت‌های شش خدا است: خرد سلیمان، قدرت هرکول، استقامت اطلس، قدرت زئوس، شجاعت آشیل و سرعت عطارد. در حالی که Shazam یک قهرمان قدرتمند است، بیلی بتسون هنوز فقط یک بچه است که سعی می کند به دبیرستان برود و در عین حال یاد بگیرد که چگونه از این قدرت‌ها استفاده کند.

دیوید سندبرگ برای کارگردانی دنباله فیلمنامه هنری گیدن باز می‌گردد. پیتر سافران از طریق شرکت سافران مسئولیت تولید را برعهده دارد. Shazam بر اساس شخصیت DC ساخته شده توسط Bill Parker و C.C. Beck است.

Shazam در آخر هفته افتتاحیه خود در سال 2019، فیلم شماره 1 در سراسر جهان بود و با بودجه نسبتاً کمی برای یک فیلم ابرقهرمانی، بیش از 366 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد. این فیلم که جک دیلن گریزر، مارک استرانگ و جیمون هونسو نیز در آن نقش آفرینی کردند، امتیاز سینمایی A را از تماشاگران و امتیاز 90 درصدی معتبر راتن تومیتوز را دریافت کرد.