به گزارش گیمین گرویتی، شرکت Mages در حال ساخت یک بازی بر اساس انیمه Summer Time Rendering است. این انیمه بر اساس مانگا خود ساخته شده است. Yasuki Tanaka خالق مانگا این اثر است.

 این انیمه در قالب یک مجموعه انیمیشنی اقتباس شده بود که در بهار 2022 پخش شد. طبق اعلامیه، این بازی برای عرضه بر روی کنسول‌ها در نظر گرفته شده است. با این حال، عرضه آن برای سایر پلتفرم‌ها مشخص نشده است. هنوز هیچ چیز خاصی از بازی Summer Time Rendering نشان داده نشده است. تنها دانسته‌های موجود، اطلاعیه اکانت رسمی توییتر انیمه است.

Summer Time Rendering داستانی فراطبیعی را روایت می‌کند که در جزیره هیتوگاشیما ژاپن اتفاق می‌افتد. Shinpei Ajiro مرد جوانی است که پس از اطلاع از مرگ دوست دوران کودکی خود به زادگاهش در جزیره باز می‌گردد. دوست ناکام او یک زن جوان به نام Ushio Kofune بود. با این حال، درگذشت Ushio بسیار عجیب به نظر می‌رسد. طولی نمی‌کشد که اتفاق‌های شوم و سانحه‌های مرموز، شهر را تحت تأثیر قرار می‌دهد و Shinpei خود را تحت تسخیر روح Ushio می‌بیند. او با کمک Mio، خواهر Ushio، به راه می‌افتد تا بفهمد واقعاً چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

 مانگا این انیمه به زبان انگلیسی توسط Udon Entertainment منتشر شده است و در سرویس Manga Plus Shueisha قابل خواندن است. این انیمه در دیزنی + در ژاپن پخش می‌شود. پخش فصل دوم آن در 7 جولای 2022 (16 تیر) آغاز شده است.