به گزارش گیمین گرویتی، در D23 از تریلر انیمیشن سریالی جدید Star Wars: Tales Of The Jedi رونمایی شد. در حالی که پیش درآمدهای جنگ ستارگان در ابتدا برای جلب توجه طرفداران تلاش می‌کردند، مجموعه انیمیشن جنگ‌های کلون آنها را دوباره در چارچوب اصلی خود قرار داده و به بسیاری از شخصیت‌های جدید این سه گانه، عمق و توسعه بخشیده است. Tales of the Jedi یک مجموعه شش قسمتی است که شخصیت مورد علاقه طرفداران، Ahsoka Tano را دنبال می‌کند. شخصیت منفی داستان نیز Dooku خواهد بود.

دیزنی و Lucasfilm اولین تریلر را در نمایشگاه D23 منتشر کردند. سه قسمت بر روی Ahsoka متمرکز خواهد شد و سپس سه قسمت به دنبال Dooku خواهد بود. Dooku بسیار جوان‌تر از آنچه قبلاً دیده‌ایم، است. شخصیت‌ها او را استاد خطاب می‌کنند.

این نمایش دارای سبک بصری مجموعه انیمیشن سریالی Clone Wars و Rebels است هرچند که احتمالا با رندر سه بعدی، از کیفیت بالاتری برخوردار باشد. در این تریلر کوتاه تعداد زیادی از شخصیت‌ها مانند Mace Windu ،Qui-Gon Jinn ،Yoda و غیره، در دوران جوانی‌شان دیده می‌شوند. Ahsoka نیز به عنوان یک کودک جوان ظاهر می‌شود و به نظر می‌رسد که این انیمیشن سریالی ممکن است اولین روزهای او را در داستان جنگ ستارگان نشان دهد.

هر شش قسمت از Star Wars: Tales of the Jedi در 26 اکتبر 2022 (4 آبان) در Disney+ منتشر خواهد شد. تریلرهای بسیاری دیگر از جنگ ستارگان در راه است پس منتظر باشید.