به گزارش گیمین گرویتی، تریلر جدید بازی Pokemon Scarlet and Violet، باندل مخصوص این بازی برای کنسول‌های نینتندو سوییچ OLED را نشان می‌دهد. طراحی این باندل کاملاً خیره‌کننده است.

به دست آوردن یک کنسول جدید با طراحی شیک و جذاب، همیشه برای گیمرها یک تجربه هیجان انگیز است. پس از انتشار تریلر جدید بازی  Scarlet and Violet، طرفداران این فرصت را خواهند داشت تا یکی از کنسول‌های منحصر به فرد و مخصوص این بازی را به دست آورند.

به مناسبت عناوین جدید مجموعه Pokemon، یک نینتندو سوییچ OLED که با Scarlet and Violet Pokemon و طرح‌های رنگی تزئین شده است، قبل از تاریخ عرضه رسمی بازی‌ها در 18 نوامبر 2022 (27 آبان) منتشر خواهد شد.

در حالی که خود کنسول هیچ چیز جدیدی را به مدل اصلی OLED اضافه نمی‌کند، Pokemon Nintendo Switch یک خرید جالب و کلکسیونی برای طرفداران خواهد بود. همچنین این موضوع نقطه عطفی برای بازی‌های اخیر مجموعه Pokemon در سوییچ است که فقط نسخه‌های Switch Lite را دریافت کرده‌اند.

 

Scarlet & Violet Nintendo Switch چه زمانی عرضه می‌شود؟

OLED Nintendo Switch با تم پوکمون در تاریخ 4 نوامبر 2022 (13 آبان) در فروشگاه‌ها عرضه می‌شود.

در یکی از ویدیوهای کانال یوتیوب نینتندو، نشان داده شد که این مدل دارای یک داک سفید است. این داک سفید با طرح پوکمون‌های افسانه‌ای Koraidon و Miraidon تزئین شده است. این ویدیو را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

این کنسول دارای Joy-Con بنفش و قرمز و یک تم گرافیکی کامل در پشت بدنه کنسول اصلی است. هنگامی که Joy-Cons برگردانده می‌شود، تصاویری از استارترهای Paldean روی دسته‌ها مشاهده می‌شود.

در حال حاضر، مشخص نیست که Pokemon OLED Nintendo Switch چقدر قیمت دارد. نسخه استاندارد این کنسول 350 دلار است که ایده اولیه خرید این باندل ویژه را به علاقه‌مندان می‌دهد. لازم به ذکر است که نسخه Splatoon 3 نینتندو سوییچ OLED با قیمت 359 دلار فروخته می‌شود.

با این اطلاعات، این امکان وجود دارد که این باندل به طور چشمگیری گران‌تر از نسخه استاندارد نباشد. با توجه به این موضوع، این باندل می‌تواند انتخاب خوبی برای کسانی که هنوز به دنبال ارتقا کنسول نینتندو سوییچ معمولی خود هستند، باشد.