به گزارش گیمین گرویتی، یوبی‌سافت گیم‌پلی جدیدی از بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope را به همراه بسیاری از جزئیات جدید توسط خاویر مانزانرس، تهیه‌کننده اصلی بازی منتشر کرده است. او از اضافه شدن شخصیت Bowser به بازی و جزئیات جدید که قرار است برای بازیکنان شگفتی‌ساز باشد، صحبت کرد. وی همچنین درباره انواع comboهایی که تیم می‌خواست در مبارزات پیاده‌سازی کند، صحبت کرد.

نگاهی دقیق‌تر به Beacon Beach و Pristine Peaks، دو سیاره‌ای که بازیکنان در آن کاوش خواهند کرد، ارائه شده است. Beacon Beach قرار است مکانی روشن و آفتابی که تاریکی آن را فرا گرفته است، باشد. همچنین ماموریت‌های جدیدی که این سیاره باز می‌کند، بسیار مهم است. در Pristine Peaks یک کوه بزرگ، یک قصر پر از معما و یک جنگل مخوف وجود دارد که بازیکنان باید از آنها عبور کنند. هر سیاره، تعداد زیادی منطقه برای کاوش و دیدن ارائه می‌دهد.

شخصیت‌هایی به نام Warden، حاکمان سیارات هستند که به عنوان متحد، به بازیکنان خدمت خواهند کرد. ویژگی‌های آنها از خنده‌دار و عجیب و غریب تا منحصر به فرد را شامل می‌شوند. در آخرین بخش رونمایی از گیم پلی، Spark Powers که یکی از جذاب ترین جنبه‌های مبارزه در بازی است، به نمایش گذاشته شد. 

شما می‌توانید دو Spark Powers را در هر شخصیت تجهیز کنید. با فعال کردن این ویژگی در قهرمان خود، پاداش‌های مختلفی بدست می‌آورید. Fire Spark می‌تواند یک حمله آتش به سلاح شما و یک خط تیر اضافه کند که برای comboها و تغییر موقعیت، بسیار مفید است. Spark‌ها همچنین می‌تواند از شما در برابر دشمنان و حملات فوق العاده آنها (بسته به نوع Spark‌ حمل شده) محافظت کند. شما می‌توانید هر Spark را با هر شخصیتی مجهز کنید.

مخلوط کردن Sparkها و تکنیک‌های خاص، توانایی‌های منحصر به فرد قهرمانان هستند که تنوع زیادی را به همراه دارد. همچنین یک گزینه تکمیل خودکار برای Buildها به وجود آمده است اما گزینه دستی همچنان بهترین نتایج را ارائه می‌دهد. خاویر مانزانرس همچنین در مورد حذف راهنما و مکان نما صحبت کرد. این کار برای افزودن اکشن و غوطه‌ور شدن بیشتر در هر نوبت و آسان‌تر کردن برقراری ارتباط با بازی در میان تازه‌واردان انجام شده است.

Mario + Rabbids Sparks of Hope در 20 اکتبر (28 مهر) برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. منتظر جزئیات بیشتر در هفته‌های آینده باشید.