به نظر می‌رسد نسخه بعدی بازی God of War به این زودی‌ها عرضه نمی‌شود و طرفدارن بازی باید بیشتر صبر کنند.

به گزارش گیمین‌گرویتی، آقای Jim Ryan رئیس SIE (Sony Interactive Entertainment) در آخرین مصاحبه خود گفته است که بازی درسال آینده منتشر می‌شود.

بازی God of War برای اولین بار پارسال با نشان دادن یک لوگو معرفی شد و زمان انتشار آن ۲۰۲۱ اعلام شد. هر چند هیچ کس احتمال نمی‌داد که بازی در ۲۰۲۱ منتشر شود و این نمایش فقط برای افزایش فروش کنسول است.

بعد از آن سونی تصمیم گرفت که بازی را تا ۲۰۲۲ تاخیر بزند و این را هم تائید کرد که بازی برای PS4 هم منتشر می‌شود. در حالی که طرفدارن منتظر بازی در اوایل ۲۰۲۲ بودند، اعلام شد که بازی احتمالا تا تابستان یا پاییز آماده نمی‌شود.

در مصاحبه‌ای که Jim Ryan با TMTPost داشت گفت:« در سال آینده، بازی‌های استودیو‌های ما شامل Horizon Forbidden West است و بعد از آن ما بازی جدید God of War را خواهیم داشت.»

همچنین از صحبت‌های Ryan به نظر میرسد که بازی تا تابستان یا پاییز ۲۰۲۲ آماده نمی‌شود که زمان خیلی بیشتری نسبت به زمانی است که در اعلام اولیه بازی گفته شد.

به نظر می‌رسد که اعلام اولیه بازی فقط برای رقابت با Xbox بوده است و از همان نشان دادن فقط یک لوگو از بازی معلوم بود که بازی در مراحل خیلی اولیه است اما به هر حال تاخیر زدن بازی بسیار بهتر از روبه‌رو شدن با یک بازی ناقص است.