به گزارش گیمین گرویتی، نتفلیکس تریلر جدید Cyberpunk: Edgerunners، انیمه آینده استودیو Trigger بر اساس بازی Cyberpunk 2077 CD PROJEKT RED را پخش کرد. نتفلیکس همچنین تایید کرد که این انیمه در تاریخ 13 سپتامبر (22 شهریور) در این سرویس عرضه خواهد شد. این شرکت همچنین از شخصیت لوسی رونمایی کرد.

این انیمه 10 قسمت 30 دقیقه‌ای خواهد داشت. هیرویوکی ایمایشی کارگردانی انیمه را در استودیو Trigger بر عهده دارد. یو یوشیناری نیز طراح شخصیت و کارگردان انیمیشن این انیمه است. عوامل دیگر این انیمه عبارتند از:

-مدیر هنری: هیرومی واکابایاشی

-فیلمنامه نویسان: ماساهیکو اوتسوکا و یوشیکی اوسا

-دستیار کارگردان: هیرویوکی کانکو

-دستیاران طراح شخصیت: یوتو کانکو و یوسوکه یوشیگاکی  

-آهنگساز: آکیرا یامائوکا

آهنگ This Fffire گروه راک فرانتس فردیناند به عنوان آهنگ اصلی انیمه خواهد بود.

زک آگیلار در دوبله انگلیسی در نقش دیوید مارتینز بازی خواهد کرد.

رافال جکی مجری برنامه و همچنین تهیه کننده اجرایی در کنار دیلان توماس، تایکی ساکورای و یوشیکی یوسا است. همچنین ساتورو هوما، بارتوش اشتیبور و سایا الدر تهیه‌کنندگان هستند.

نتفلیکس این انیمیشن را اینگونه توصیف می‌کند:

«این سریال یک داستان مستقل و 10 قسمتی را روایت می‌کند که در مورد یک بچه خیابانی است که تلاش می‌کند در Night City زنده بماند. شهری در آینده که به فناوری و تغییرات بدنی علاقه دارد. او با داشتن همه چیز برای از دست دادن، با تبدیل شدن به یک edgerunner زنده می‌ماند. یک قانون شکن مزدور که به عنوان سایبرپانک نیز شناخته می‌شود.»
CD Projekt بازی اصلی را به این صورت شرح می‌دهد:

«Cyberpunk 2077 یک بازی اکشن-ماجراجویی جهان باز است که در Night City اتفاق می‌افتد، یک کلان‌شهر که شیفته قدرت، زرق و برق و اصلاح بدن است. شما در نقش V بازی می‌کنید. یک قانون شکن مزدور که به دنبال ایمپلنتی بی‌نظیر (کلید جاودانگی) است. می‌توانید نرم افزار سایبری، مهارت و سبک بازی شخصیت خود را شخصی‌سازی کنید و شهری وسیع را کاوش کنید که در آن انتخاب‌هایی که انجام می‌دهید، داستان و دنیای اطراف شما را شکل می‌دهد.»
سی دی پراجکت در نوامبر 2020 این بازی را برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر کرد.