به گزارش گیمین گرویتی، انیمه سینمایی Berserk: The Golden Age Arc MEMORIAL EDITION که پیش‌تر معرفی شده بود، پوستر و تریلر جدیدی دریافت کرده است. این انیمیشن یک نسخه ویرایش شده از سه گانه اصلی فیلم Berserk: The Golden Age Arc است و توسط Studio 4°C تولید خواهد شد. پخش انیمیشن برای اولین بار در تاریخ 1 اکتبر (9 مهر) برنامه ریزی شده است. می‌توانید تریلر جدید را تماشا کنید: 

این تریلر همچنین آهنگ تم پایانی Wish اثر میکا ناکاشیما را نشان می‌دهد. پوستر جدید را نیز می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

اولین فیلم Berserk: The Golden Age Arc: I – The Egg of the King در فوریه 2012 اکران شد. پس از آن، Berserk: The Golden Age Arc: II – The Battle for Doldrey در ژوئن 2012 و Berserk: The Golden Age Arc: III: The Advent در فوریه 2013 منتشر شدند. مقدمه داستان به این صورت شرح داده می‌شود:

« گاتس، مزدوری تنها و بی‌خانمان، به هیچ چیز جز شمشیر خود اعتماد ندارد. او به سرزمینی سفر می‌کند که توسط یک جنگ صد ساله ویران شده است. با حرکت به طرف میدان نبرد، مهارت و درندگی‌اش توجه گریفیث، رهبر گروهی از مزدوران به نام The Band of the Hawk را به خود جلب می‌کند. گریفیث با تمایل به قدرت گاتس برای کمک به رسیدن بر اهدافش، با به چالش کشیدن گاتس به یک دوئل و شکست دادن او، موفق می‌شود که گاتس بی اعتماد را به خدمت بگیرد.

همانطور که گروه هاوک در کنار هم می‌جنگند و پیوند آنها به عنوان یک واحد افزایش می‌یابد، ارتباط گریفیث و گاتس نیز عمیق‌تر می‌شود. گریفیث با موفقیت مداوم خود در میدان نبرد، اولین گام را به سوی اهداف عالی خود بر می‌دارد. گروه مزدوران او، به عنوان یک ارتش تمام عیار در پادشاهی Midland شناخته می‌شوند. با وجود تمام موفقیت‌هایشان، گاتس شروع به زیر سوال بردن دلایل خود برای مبارزه به خاطر رویای گریفیث می‌کند؛ رویای گریفیث که بدون اطلاع گاتس، سرنوشتی وحشتناک را برای هر دو رقم می‌زند.»