به گزارش گیمین گرویتی، انیمه 2022 BLEACH که آرک Thousand-Year Blood War را پوشش می‌دهد، پیش از انتشار در 10 اکتبر (18 مهر)، تریلر جدیدی دریافت کرده است. این انیمه در 4 پارت پخش خواهد شد که غیر متوالی خواهد بود (فصل به فصل پخش نخواهد شد). استودیو Pierrot وظیفه تولید را بر عهده دارد. همچنین در تریلر جدید از آهنگ تم آغازین Scar اثر Tatsuya Kitani و آهنگ تم پایانی Saihate از SennaRin رونمایی شد. می‌توانید تریلر را در زیر مشاهده کنید:

تیته کوبو خالق BLEACH، اخیراً مصاحبه‌ای ویژه انجام داد که در مورد مشارکت در روند تولید انیمه و احساسات خود نسبت به فصل جدید، صحبت کرد. او گفت که پیشنهادات زیادی برای نبرد و طرح‌های رنگی ارائه کرده است و طرفداران می‌توانند انتظار اقتباسی وفادار از استودیو Pierrot را بر اساس آنچه تاکنون در مانگا دیده‌اند، داشته باشند. این استودیو پیش‌ از این، انیمه BLEACH را تولید کرده بود که بین اکتبر 2004 و مارس 2012 در مجموع 366 قسمت پخش شد. VIZ Media مجوز انیمه را به زبان انگلیسی صادر کرد و مقدمه داستان (BLEACH 2022 (TYBW را به این صورت شرح می‌دهد:

هنگامی که آژیرهای هشدار در جامعه ارواح به صدا در می‌آید، صلح ناگهان شکسته می‌شود. ساکنان آنجا بدون هیچ ردی ناپدید می‌شوند و هیچ کس نمی‌داند چه کسی پشت این ماجرا است. در همین حال، یک سایه تاریک نیز به سمت ایچیگو و دوستانش در شهر کاراکورا در حال گسترش است.