گیمینگرویتی

ثبت نام

آلفرد مولینا، کریستن دانست و اندرو گارفیلد، در Spider-Man 3 مجددا نقش سابق خود را بازی خواهند کرد

با هر خبر جدید از سومین قسمت فیلم Spider-Man به حقیقی شدن Spider-Verse و دنیاهای موازی در دنیای سینمایی مارول نزدیک‌تر می‌شویم. سه بازیگر دیگر از فیلم‌های قدیمی نیز به Spider-Man 3 اضافه شدند.

به گزارش گیمین گرویتی و به نقل از Hollywood Reporter، آلفرد مولینا که در فیلم Spider-Man 2 به کارگردانی سم ریمی، نقش دکتر اختاپوس را بازی کرده بود؛ در فیلم بعدی Spider-Man نیز به نقش خود بازخواهد گشت. همانطور که می‌دانید ریبوت جدید از فیلم‌های این شخصیت در دنیای سینمایی مارول، با فیلم مستقل Spider-Man Homecoming آغاز شد و اکنون نوبت به سومین قسمت از این فیلم رسیده است. مدتی پیش نیز حضور شخصیت Doctor Strange با بازی بندیکت کامبربچ نیز در این فیلم تایید شده بود که به دلیل یکسان بودن دنیای هر دو فیلم در MCU، چندان جای تعجبی ندارد. اما کمی بعد حضور جیمی فاکس در نقش الکترو، ماجرا را کمی عجیب کرد. چرا که این بازیگر در فیلم Amazing Spider-Man 2 نیز نقش الکترو را بازی کرده بود.

بنا بر گزارشات جدید، حضور کریستن دانست (مری جین در فیلم‌های سم ریمی) و اندرو گارفیلد (پیتر پارکر در فیلم Amazing Spider-Man) نیز در این فیلم قطعی شده است و حتی کمپانی با توبی مگوآیر (پیتر پارکر در فیلم‌های سم ریمی) و اما استون (گوئن استیسی در فیلم Amazing Spider-Man) نیز در حال مذاکره است تا مجددا نقش سابق خود را در این فیلم ایفا کنند.

بدیهی است که موفقیت انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse و تاثیری که در دنیای سینما گذاشته است، یکی از دلایل اصلی برای بازگرداندن این بازیگرها در فیلم سوم Spider-Man می‌باشد. هرچند هنوز چیزی از فیلمنانه این عنوان نمی‌دانیم اما احتمال می‌رود که نویسندگان قصد دارند تا به سراغ Multi-Verse و دنیاهای موازی در این فیلم روند و احتمالا از قابلیت‌های شخصیت دکتر استرنج برای این کار استفاده خواهند کرد.

به نظر شما چه بازیگرانی در آینده به این فیلم اضافه خواهند شد؟ سومین قسمت از فیلم Spider-Man در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ (۲۶ آذر ۱۴۰۰) روی پرده سینما خواهد رفت.

امتیاز دهید

آدرس شبکه های اجتماعی :

0 پاسخ به “آلفرد مولینا، کریستن دانست و اندرو گارفیلد، در Spider-Man 3 مجددا نقش سابق خود را بازی خواهند کرد”

 1. صدرا ناصری گفت:

  عالییییی خسته نباشی

 2. صدرا ناصری گفت:

  عالییییی خسته نباشی

 3. TheDragonGhost گفت:

  واقعا امیدوارم که توبی مگوآیر حضور پررنگی داشته باشه
  اخه اون تام هالند مسخره چیه دیگه!!!!

 4. TheDragonGhost گفت:

  واقعا امیدوارم که توبی مگوآیر حضور پررنگی داشته باشه
  اخه اون تام هالند مسخره چیه دیگه!!!!

دیدگاهتان را بنویسید