گیمینگرویتی

ثبت نام

سونی احتمالا تعدادی از بازی‌های انحصاری پلی استیشن 5 را به‌طور داخلی تاخیر زده است

به گزارش گیمین‌گرویتی، به‌نظر می‌رسد شرکت سونی به‌صورت داخلی چند بازی انحصاری پلی استیشن 5 که قرار بود در سال مال جاری منتشر شوند را تاخیر زده است.

این اطلاعات مربوط به اسلایدی از گزارش مالی اخیر سونی برای ربع اول سال مال جاری است. سال مالی 2023 سونی از 23 آوریل آغاز می‌شود و تا 24 مارس ادامه دارد (3 اردیبهشت الی 5 فروردین 1403). تصویر این اسلاید را در ادامه قرار دادیم.


سونی در سند مالی ارائه شده خود طی بیانیه‌ای گفت: «به دلیل افزایش فروش بازی‌های غیر انحصاری و کاهش احتمالی هزینه‌ها انتظار می‌رود درآمد عملیاتی نسبت به پیش‌بینی ماه آوریل بدون تغییر بماند. سخت‌افزار پلی استیشن 5 هم به دلیل تغییرات در تبلیغات براساس مناطق جغرافیایی، ترکیب کانال فروش‌ها و همچنین تاثیر تغییر تاریخ عرضه تعدادی بازی انحصاری با کاهش سوددهی مواجه می‌شود.

سونی به‌طور مستقیم حرفی از تاخیر نزد، اما احتمال بالا این تغییرات به معنای به تعویق انداختن داخلی چند بازی انحصاری است. اطلاعات بیشتر درباره عناوین تحت تاثیر قرار گرفته ارائه نشد. بازی‌هایی که به ذهن می‌رسند شامل عنوان چندنفره آنلاین The Last of Us و Stellar Blade در کنار ریبوت شایعه شده Twisted Metal هستند.

بازی چندنفره مستقل The Last of Us از ناتی داگ به‌تازگی با تاخیر مواجه شده بود، چراکه طبق گفته تیم سازنده آن‌ها به زمان بیشتری نیاز داشتند. همچنین پروژه شایعه شده Twisted Metal هم با توجه به گزارشات اخیرا ریبوت شده و استودیوی Firesprite سونی وظیفه توسعه آن را بر عهده گرفته است. پیش‌تر این عنوان در Lucid Games در دست ساخت بود.

در صورت انتشار اطلاعات بیشتر درباره تاخیرهای بالقوه بازی‌های انحصاری PS5 شما را در جریان خواهیم گذاشت. به‌نظر شما چه عناوینی با تاخیر مواجه شده‌اند؟ آیا واقعا پروژه Twisted Metal یا بازی چندنفره The Last of Us است؟ در ادامه دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید

آدرس شبکه های اجتماعی :

دیدگاهتان را بنویسید