گیمینگرویتی

ثبت نام

گزارش: انیمه‌های Sekiro و Ghost of Tsushima در دست ساخت هستند

طبق گزارشات، انیمه‌های عناوین Sekiro: Shadows Die Twice از استودیوی From Software و Ghost of Tsushima از استودیوی Sucker Punch ساخته می‌شوند. این اطلاعات توسط لیکر معروف انیمه‌ها @oecuf0 منتشر شده‌اند. این لیکر با همکاری SugoiLITE اطلاعات مذکور را ارائه داده است. این شخص هم در گذشته جزئیات دقیقی مثل ساخت انیمه Pluto و پخش Bleach در شبکه Disney Plus را به‌درستی لو داده بود. در ادامه با گیمین‌گرویتی همراه باشید.

با این حال، چنین خبری چندان تعجب برانگیز نیست. این لیکر چند وقت پیش اشاره کرده بود قرار است از بازی‌های اکشنی که از فرهنگ ژاپن الهام گرفته‌اند، انیمه‌هایی ساخته شوند. در آن زمان این لیکر معمایی مرموز در فضای مجازی در کنار تصویری از صفحه شروع بازی‌های انحصاری پلی استیشن منتشر کرده بود.

سرنخ‌های ارائه شده توسط او شامل تعداد بازی‌ها و ماسک ژاپنی نمادین Tengu می‌شدند. طرفداران Demon Slayer می‌دانند که استاد Tanjiru یعنی Sakonji Urokodaki این ماسک را بر صورت خود می‌پوشاند. هویت بازی اول تا مدت زیادی ذهن طرفداران را مشغول کرده بود. البته با توجه به اینکه اشاره شد بازی دوم انحصاری پلی استیشن است، تا حدی واضح به‌نظر می‌رسید که منظور او Ghost of Tsushima است.

با توئیت اخیر حتی واضح‌تر شد که 2 مورد از مهم‌ترین بازی‌های ژاپنی کاندیدهای اصلی اقتباس انیمه‌ای هستند. می‌توان گفت این 2 بازی از سایر عناوین لیاقت بیشتری هم دارند.

معمای پیشین همچنین به بازه زمانی انتشار انیمه اول اشاره داشت (بازی مولتی‌پلتفرم یا Sekiro). در توئیت اعداد 2 و 4 ذکر شدند. با توجه به این اعداد می‌توان نتیجه گرفت که انیمه Sekiro سال آینده عرضه می‌شود.

در کل این خبر نباید باعث تعجب باشد چراکه شرکت سونی هم طی سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری زیادی روی صنعت انیمه کرده است. سونی مالک مفتخر Funimation، Crunchyroll و Aniplex است که در واقع 3 استودیو برتر پخش انیمه در ایالات متحده هستند. علاوه بر این، سونی در سال 2019 استودیوی PlayStation Productions را تاسیس کرد. کار این بخش تازه تاسیس شده، تمرکز کامل روی اقتباس فرانچایزهای مهم پلی استیشن برای سینما و تلویزیون است.

به لطف تلاش‌های سونی، پروژه‌هایی مثل فیلم سینمایی Uncharted را سال گذشته دیدیدم. امسال هم سریال تلویزیونی The Last of Us با بازخوردهای مثبتی روبه‌رو شد. همچنین ماه اوت امسال هم فیلم سینمایی Gran Turismo عرضه خواهد شد. قرار است سریال‌های تلویزیونی God of War، Horizon Zero Dawn، Twisted Metal و Jak and Dexter هم ساخته شوند. ضمنا فیلم‌های سینمایی Days Gone، Ghost of Tsushima، Death Stranding و Gravity Rush هم در آینده تولید خواهند شد.

امتیاز دهید

آدرس شبکه های اجتماعی :

دیدگاهتان را بنویسید