گیمینگرویتی

ثبت نام

طبق گفته جیم رایان PS5 تا حداقل سال ۲۰۲۲ عنوانی که بیانگر قدرت نسل جدید باشد دریافت نخواهد کرد

PS5 نهایتا منتشر شد و افرادی که موفق به خرید دستگاه شدند آماده شروع نسل بعد بازی‌ها بودند. البته در حال حاضر بسیاری از عناوین موجود در دنیای گیم میان‌نسلی هستند، خود سونی نیز اظهار داشته که تا سه سال آینده انتظار وجود عناوین بین نسلی می‌رود. البته ظاهرا عناوین انحصاری بین‌نسلی برای هر دو پلتفرم از پایه ساخته خواهد شد و نسخه PS5 نیز ویژگی‌های خاص خود را خواهد داشت.

با وجود افزایش قیمت‌ بازی‌ها و همچنین فروش ۱۱۵ میلیون واحدی PS4 دور از انتظار نیست که حمایت از نسل قبل کنسول‌ها و عناوین انحصاری بین‌نسلی ادامه پیدا کنند. در حقیقت جیم رایان فعلا انتظارعنوانی که بتواند قدرت واقعی PS5 را نشان دهد  ندارد.

در صحبتی با TASS جیم رایان CEO بخش PlayStation در مورد طبیعت بین‌نسلی چندسال آینده سخن گفت. او به این اشاره داشت که ماهیت بین‌نسلی PS5/PS4 را به عنوان یک مشکل نمی‌بیند، او همچنین گفت که فکر نمی‌کند حداقل تا قبل از ۲۰۲۲ عنوانی منتشر شود که بتواند به‌طور کامل از قابلیت‌های نسل بعدی PS5 استفاده کند، رایان همچنین به این اشاره کرد که در سالهای اولیه PS4 نیز اوضاع همین‌گونه بود.

او گفت: “تاریخ به شما می‌گوید این سال دوم یا سوم است که توسعه‌دهندگان قدم‌های بلندی برمی‌دارند، توسعه‌دهندگان طبیعتا نیاز به مقداری زمان دارند تا با سخت‌افزار موجود آشنا شوند. احتمالا سال ۲۰۲۲ است که شاهد آثار خارق‌العاده‌ای خواهیم بود، همانگونه که در سال ۲۰۱۵/۲۰۱۶ برای نسل قبل دیدیم، زمانی که بازی‌هایی که تعریف کننده نسل هستند منتشر خواهند شد.”

احتمالا رایان بسیار واقع‌گرایانه صحبت می‌کند، مشخصا بسیاری از استودیو‌ها همانگونه که به‌هنگام انتشار عناوین لانچ کنسول‌های نسل نهم دیدیم به دنبال‌ رها کردن کاربران بسیار کنسول‌های نسل هشتم نیستند. همچنین مدتی زمان می‌برد تا توسعه‌دهندگان بتوانند نهایت استفاده را از سخت‌افزارهای جدید ببرند، اما تا آن زمان عناوین بین‌نسلی زیاد هستند و علاوه بر آن‌ها بسیاری از بازی‌های قدیمی‌تر هم برروی کنسول‌های نسل نهم ارتقا‌های مخصوص خود را دریافت می‌کنند.

امتیاز دهید

آدرس شبکه های اجتماعی :

0 پاسخ به “طبق گفته جیم رایان PS5 تا حداقل سال ۲۰۲۲ عنوانی که بیانگر قدرت نسل جدید باشد دریافت نخواهد کرد”

  1. اصلا به طور کل بخوایم بگیم فعلا پی اس واقعا کم آورده! ببینیم تا دوسال دیگه آیا رقیب خوبی خواهد شد یا نه!

  2. اصلا به طور کل بخوایم بگیم فعلا پی اس واقعا کم آورده! ببینیم تا دوسال دیگه آیا رقیب خوبی خواهد شد یا نه!

دیدگاهتان را بنویسید