گیمینگرویتی

ثبت نام

Ubisoft Forward | بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake معرفی شد[آپدیت شد]

در طی این مراسم بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake معرفی شد. این عنوان بازسازی اولین قسمت از سه‌گانه شن‌های زمان است.

یوبی سافت در رابطه با این بازی بیان کرده است:

“امروز در طی کنفرانس دیجیتالی Ubisoft Forward، بازگشت شاهزاده پارسی را با عنوان Prince of Persia: The Sands of Time Remake اعلام کرد. این اثر اولین ریمیک یوبی‌سافت در مقیاس کامل خواهد بود. عرضه شده در سال ۲۰۰۳، Prince of Persia: The Sands of Time بازی‌های اکشن-ماجراجویی را با گیمپلی نوآورانه، داستان پیچیده و شخصیت‌های دوست داشتنی‌اش ، باز تعریف کرد. اکنون اما Prince of Persia: The Sands of Time Remake از پایه و با موتور بازی سازی Anvil توسعه داده شده است.
توسعه دهندگان این عنوان دو استدیو Ubisoft Mumbai و Ubisoft Pune هستند. در طی این اثر راه‌های جدیدی برای مبارزه، حل کردن پازل‌ها و بازگرداندن زمان تعبیه شده است. طراحی جدید، درست شده با استفاده از به روزترین تکنولوژی‌ها برای سیستم‌های گیمینگ امروزی، شامل زوایای جدید دوربین و سکانس‌های از نو ساخته شده می شود. علاوه بر این بازیکنان می‌توانند سرزمین پارس در قرن ۹ میلادی را که توسط سازندگان تصور و ساخته شده است، تجربه کنند.

در طی بازی می‌توانید به تجربه تلاش شاهزاده برای رسیدن به رستگاری پس از آزاد کردن شن‌های زمان بپردازید. در این راه Farah نیز همراه شاهزاده خواهد بود و به همراه او می‌بایست در قصر بگردید، با دشمنان مبارزه کنید، از موانع مختلف عبور کنید و در نهایت به مقابله با وزیر شیطان صفت که کنترل شن‌های زمان را در اختیار دارد، بپردازید.

آقای Yuri Lowenthal به عنوان صداگذار و بازیگر اصلی نقش شاهزاده باز می‌گردد و در رابطه با فرح، این مهم بر عهده خانم Supinder Wraich خواهد بود.

از نکات جالب بازی، حضور بازی Prince of Persia عرضه شده در سال ۱۹۸۹ در خلال بازی است که بازیکنان می توانند آن را تجربه کنند.

کسانی که بازی را پیش خرید کنند به ست اوریجینال بازی که شامل موارد زیر است دسترسی پیدا خواهند کرد:

-لباس اصلی شاهزاده از عنوان Prince of Persia: The Sands of Time

-شمشیرهای عنوان اصلی

-یک فیلتر که این بازی را مشابه عنوان عرضه شده در سال ۲۰۰۳ می‌کند”

شما می توانید اولین تریلر بازی را در پایین مشاهده کنید:

 

این عنوان در تاریخ ۲ بهمن ماه سال جاری برای PS4 ,PC و Xbox One عرضه خواهد شد.

امتیاز دهید

آدرس شبکه های اجتماعی :

دیدگاهتان را بنویسید