گیمینگرویتی

ثبت نام

شایعه: بازی Persona 6 از روز عرضه برای Xbox هم در دسترس قرار می‌گیرد

طرفداران مجموعه دوست‌داشتنی و نقش‌آفرینی Persona سال پرباری در پیش دارند. عنوان Persona 5 Tactica در نوامبر و Persona 3 Reload اوایل سال آینده منتشر خواهند شد. البته شایعاتی درباره در دست ساخت بودن نسخه جدید هم وجود دارند. به گزارش گیمین‌گرویتی، با وجود اینکه اطلاعات لو رفته قبلی حاکی از آن بودند که بازی Persona 6 به عنوان انحصاری PlayStation منتشر می‌شود، اکنون به‌نظر می‌رسد اوضاع تغییر کرده باشد.

نیک بیکر موسس XboxEra به‌تازگی در قسمت جدید پادکست XboxEra گفت براساس اطلاعاتی که به‌دست آورده، Persona 6 انحصاری نخواهد بود و در زمان عرضه برای Xbox هم در دسترس قرار می‌گیرد.

طی چند سال گذشته شاهد بودیم که این مجموعه بالاخره پا را فراتر از پلتفرم‌های پلی استیشن گذاشت. Persona 3 Portable و Persona 4 Golden در کنار Persona 5 Royal همگی برای پلتفرم‌های دیگری هم منتشر شدند. بنابراین عرضه نسخه جدید برای Xbox نباید چندان تعجب بر انگیز باشد. باید منتظر بود و دید آیا هنگام انتشار مثل بازی‌های نامبرده شده برای Game Pass هم در دسترس قرار می‌گیرد یا نه. بیکر گفت فعلا چیزی در این باره نشنیده است.

بازی Persona 5 Tactica روز 17 نوامبر (26 آبان) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سریز ایکس/اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ و پی‌سی منتشر خواهد شد. Persona 3 Reload هم برای تمامی پلتفرم‌ها به غیر از سوئیچ عرضه می‌شود.

آدرس شبکه های اجتماعی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *