گیمینگرویتی

ثبت نام

تریلر جدیدِ گیم‌پلی Assassin’s Creed Valhalla به موجودات اسطوره‌ای اختصاص دارد

فرنچایز Assassin’s Creed همیشه نگاه ویژه‌ای به تاریخ داشته است. به گزارش گیمینگ گرویتی، یوبیسافت معمولا با این سری کمر به یاد دادن تاریخِ ملل متفاوت گمارده است و Assassin’s Creed Valhalla نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. شما در طول بازی با تاریخچه‌ی وایکینگ‌ها مواجه خواهید شد و خواهید دید که چگونه حمله به انگلستان شروع شد و چه شد که شمالی‌ها با یکدیگر به جنگ پرداختند.

اما همانطور که در دو بازی قبلیِ سری دیده‌اید، وجه‌ی افسانه‌ای و اسطوره‌ای Assassin’s Creed بسیار پررنگ‌تر از قبل شده است. وقتی در Assassin’s Creed Odyssey آتلانتیس را دیدم و مستقیما با هادس هم کلام شدیم، انتار رویارویی با اساطیر نورس و اسکاندیناوی در Assassin’s Creed Valhalla نیز چندان دور از فکر نبود.

تریلر جدیدی که از Assassin’s Creed Valhalla منتشر شده، به همین موضوع می پردازد و برخی از مبارزات و درگیری‌های ایوُر با موجودان افسانه‌ای را به نمایش می‌گذارد. گرگی غول پیکر، موجودی شبیه به کلاغ در هیبت یک انسان و بعضی موارد دیگر، چیزهایی هستند که در تریلر خواهید دید.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در ۱۷ نوامبر، مصادف با ۲۷ آبان ماه برای رایانه‌های شخصی، استدیا و کنسول‌های نسل نهم و هشتم عرضه خواهد شد. تریلر جدید بازی را ببینید:

امتیاز دهید

آدرس شبکه های اجتماعی :

دیدگاهتان را بنویسید