گیمینگرویتی

ثبت نام

تریلر جدید انیمه Kaiju No.8 در سبک شونین منتشر شد

به گزارش گیمین‌گرویتی، دومین تریلر Kaiju No.8 توسط سازندگان آن با زیرنویس انگلیسی منتشر شد. این تریلر، بازیگران و تاریخ پخش Kaiju No.8 را مشخص می‌کند.

این انیمه در آوریل 2024 (فروردین-اردیبهشت 1403) اکران خواهد شد. Production I.G (سابقه کار روی Ghost in the Shell) وظیفه تولید این انیمیشن را بر عهده دارد. استودیوی Khara (سابقه کار روی Rebuild of Evangelion) هم مسئول طرح‌‌‌‌‌‌‌‌‌های کایجو و کارهای هنری است.

 

سال 2020 مانگای این عنوان توسط Naoya Matsumoto در سایت Shueisha’s Shonen Jump+ منتشر شد. چاپ جلد اول در دسامبر همان سال صورت گرفت. از آن زمان تاکنون این جلد به دلیل تقاضای بالا چندین بار مجددا به چاپ رسیده است. Sheuisha چهارم اوت (12 مرداد) دهمین جلد از کتاب فشرده این مانگا را منتشر کرد.

حق امتیاز مانگا در اختیار Viz Media است. این شرکت چپترهای مختلف داستانی را به‌صورت دیجیتالی و فیزیکی منتشر می‌کند. Shueisha مانگا را در سرویس MANGA Plus تحت عنوان Monster #8 در دسترس قرار می‌دهد. در توصیفات داستان آن آمده است:

«مردی مشغول به کاری است که فاصله زیادی با رویاهای دوران کودکی او دارد. وی دچار موقعیت غیر منتظره‌ای می‌شود…! این موقعیت او را به یک هیولا تبدیل می‌کند و حالا می‌خواهد باری دیگر برای رسیدن به رویاهای زندگی خود تلاش کند.»

چاپ مانگا در سپتامبر 2021 به بیش از 4 میلیون نسخه رسید. چنین رقمی آن را به اولین مانگای Shonen Jump+ تبدیل کرد که به این سرعت به چنین رقمی دست می‌یابد.

این مجموعه در مراسم‌های Manga Taisho Awards، Tezuka Osamu Cultural Prize و Eisner نامزد دریافت جایزه شده بود. همچنین در دسته مانگای اینترنتی هم رتبه اول Next Manga Awards را به‌دست آورد.

2/5 - (1 امتیاز)

آدرس شبکه های اجتماعی :

دیدگاهتان را بنویسید