گیمینگرویتی

ثبت نام

شایعه: ساخت دنباله بازی Immortals Fenyx Rising لغو شده است

به گزارش گیمین‌گرویتی، شایعه شده که ساخت دنباله بازی Immortals Fenyx Rising که در Ubisoft Quebec دنبال می‌شد، لغو شده است. منابع VGC به آن‌ها گفته‌اند بازی در اوایل مراحل توسعه بود، اما تیم مدیریت اوایل ماه جاری به دلیل چالش‌های به‌وجود آمده در تاسیس این آی‌پی آن را لغو کرده‌اند.

گزارشات حاکی از آن بودند که این دنباله براساس فرهنگ پلنزی هاوائی ساخته می‌شد و راوی آن موجودی خدا مانند بود. به‌نظر می‌رسد سازندگان سال 2025 را برای عرضه مورد هدف قرار داده بودند. ولی Ubisoft روی برندهای مهم‌تر و شناخته شده‌تری تمرکز می‌کند. به همین ترتیب برنامه‌های مربوط به این سری به حاشیه کشانده شده‌اند. VGC همچنین دریافت که بیشتر فروش بازی اول در تخفیفات صورت گرفته و نسبت به Assassin’s Creed Valhalla طی بازه زمانی یکسان در اروپا 70 درصد کمتر بوده است.

شاید چنین خبری برای طرفداران ناامید کننده باشد، اما از دید تجاری تصمیمی منطقی است. Ubisoft طی سال‌های اخیر پروژه‌های زیادی مثل عنوان بتل رویال Splinter Cell، بازی تیراندازی رقابتی Project Q و Ghost Recon Frontline را در کنار مواردی دیگر لغو کرده است.

شرکت Ubisoft می‌خواهد تمام تمرکز خود را به مجموعه Assassin’s Creed اختصاص دهد. این سری در واقع اکنون موفق‌ترین دارایی آن‌ها به حساب می‌آید. تا به الان می‌دانیم بازی‌های زیادی برای این پروژه مثل Assassin’s Creed Mirage و Assassin’s Creed Codename RED و Assassin’s Creed Codename HEXE در دست ساخت هستند. هنوز پروژه‌های زیادی از این سری معرفی رسمی نشده‌اند. از طرف دیگر نسخه‌های فرعی اختصاصی موبایل مثل Codename JADE هم مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارنند. بازی Assassin’s Creed Nexus VR هم برای هدست واقعیت مجازی در دست توسعه است. زمان مشخص می‌کند که آیا سری Immortals در آینده شانس دوباره‌ای به‌دست می‌آورد یا نه.

امتیاز دهید

آدرس شبکه های اجتماعی :

دیدگاهتان را بنویسید