گیمینگرویتی

ثبت نام

گیم‌پلی جدیدی از Hood: Outlaws and Legends منتشر شد

بازی سرقت قرون وسطایی Hood: Outlaws and Legends که به سبک PvPvE توسط استدیو Sumo Digital ساخته شده، تا کمتر از یک هفته دیگر عرضه می‌شود. در این بازی می‌توانید از چهار کلاس مختلف تکاور، شکارچی، جنگاور و عارف که هرکدام سبک و استراتژی منحصر به فرد خود را دارند یکی را انتخاب کنید. اگرچه بازیکنان مختلف در یک کلاس هم می‌توانند با توجه به تنوع ساخت زیادی که از گزینه های سفارشی کردن و پیشرفت در دسترس هستند رویکرد‌های مختلفی را در پیش بگیرند.

به گزارش گیمین‌گرویتی، برای بهتر نشان دادن این تنوع ساخت، ناشر بازی یعنی Focus Home Interactive ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی بازی را منتشر کرد. این ویدیو بیش از ۸ دقیقه از بخش چندنفره بازی، توضیحات توسعه دهنده، توضیحاتی درباره‌ی گزینه‌های ساخت هریک از کلاس‌ها و همچنین جنبه‌های مختلفی از سرقت ها و مسابقات را به نمایش می‌گذارد.

اخیرا Focus Home Interactive چندین تریلر و ویدیو را از بازی منتشر کرده‌ که مواردی مثل پیشرفت، پشتیبانی پس از عرضه و چیزهای دیگری را توضیح داده‌است.

Hood: Outlaws and Legends در تاریخ ۱۰ می مصادف با ۲۰ اردیبهشت برای پلتفرم‌های PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC عرضه می‌شود. این بازی قابلیت اجرای ۶۰FPS و پشتیبانی از ray-tracing را روی PS5 و Xbox Series X/S خواهد‌ داشت.

امتیاز دهید

آدرس شبکه های اجتماعی :

0 پاسخ به “گیم‌پلی جدیدی از Hood: Outlaws and Legends منتشر شد”

  1. ManU گفت:

    خیلی منتظرم ببینم بازی موفق میشه یا نه. اگه یه متای بالای ۷۰ بگیره احتمالا میخرمش

  2. ManU گفت:

    خیلی منتظرم ببینم بازی موفق میشه یا نه. اگه یه متای بالای ۷۰ بگیره احتمالا میخرمش

دیدگاهتان را بنویسید