گیمینگرویتی

ثبت نام

شرکت Square Enix ساخت DLC بازی Final Fantasy 16 را در نظر دارد

مجموعه Final Fantasy با دنباله‌های مستقیم و گسترش‌دهنده‌ها غریبه نبوده، اما مدتی است که مشخص نیست بازی Final Fantasy 16 هم این سنت را دنبال می‌کند یا نه. سازندگان آن قبل از عرضه بارها تاکید کرده‌اند نویسندگی و محتویات آن به عنوان یک تک بازی شکل گرفته‌اند و پایانی تعریف شده و نتیجه‌دار خواهد داشت. با این وجود، نائوکی یوشیدا، تهیه کننده، گفت شرکت Square Enix کار روی DLC بازی Final Fantasy 16 را هم در صورتی که بازخورد بازیکنان مثبت باشد در نظر می‌گیرد.

البته که بازخوردها تاکنون بسیار مثبت بوده‌اند. بازی در زمان عرضه بیش از 3 میلیون نسخه به فروش رساند. واضح است که FInal Fantasy 16 شروع خوبی داشته است. با در نظر گرفتن این موضوع ظاهرا بالاخره Square Enix ساخت DLC را در نظر گرفته است.

به گزارش گیمین‌گرویتی، نائوکی یوشیدا به‌تازگی طی مصاحبه‌ای با GamerBraves در پاسخ به سوالی راجع به DLC گفت تیم سازنده از درخواست‌ها برای انتشار محتویات جدید دنیای Valisthea آگاه است. او افزود Sqaure Enix «به گزینه‌ها فکر می‌کند» و امیدوار است «در آینده‌ای نزدیک» خبرهای جدیدی منتشر شوند.

«چیزی که ما با Final Fantasy 16 می‌خواستیم بسازیم، داستانی کامل بود؛ چیزی که بتوانید از ابتدا تا آخر به‌طور 100 درصد بدون هیچ‌گونه DLC از آن لذت ببرید. فکر می‌کنم توانستیم این کار را انجام دهیم. اما حالا متوجه هستیم، بازخوردهایی از بازیکنانی که بازی را انجام داده‌اند گرفته‌ایم و بسیاری از آن‌ها می‌خواهند چیزهای بیشتری ببینند. ما این را می‌دانیم و درک می‌کنیم. ما به فکر گزینه‌های خود هستیم. بنابراین امیدواریم در آینده نزدیک چیزی داشته باشیم که بتوانیم به همه شما ارائه دهیم.»

در حال حاضر نسخه پی‌سی بازی Final Fantasy 16 هم در دست ساخت قرار دارد. بنابراین جالب می‌شود ببینیم عرضه یک DLC تا چه زمانی طول می‌کشد؛ خصوصا اینکه توسعه آن هنوز یا حتی شروع نشده یا در مراحل نظری قرار دارد.

امتیاز دهید

آدرس شبکه های اجتماعی :

دیدگاهتان را بنویسید