گیمینگرویتی

ثبت نام

استودیو CD Projekt Red صد نفر از کارمندان را در سال ۲۰۲۴ اخراج می‌کند

درحالی‌که طرف‌داران Cyberpunk 2077 مشتاقانه منتظر ورود بسته الحاقی Phantom Liberty هستند، خبرهای بدی از CD Projekt Red (سی دی پراجکت رد) به گوش می‌رسد؛ این توسعه‌دهنده به دنبال اخراج چندین کارمند و کوچک‌تر کردن تعداد افراد درون استودیو است! در ادامه با گیمین‌گرویتی همراه باشید.

سی دی پراجکت رد می‌خواهد شفاف باشد!

استودیو سی دی پراجکت رد در یک «به‌روزرسانی سازمانی» در وب‌سایت خود، اخباری را «دررابطه‌با شکل آینده تیم‌های ما و فلسفه توسعه بازی ما» به اشتراک گذاشته است؛ درحالی‌که این پست با توضیحاتی در مورد عنوان Witcher و پروژه‌های آینده این مجموعه باز می‌شود، همچنین اشاره می‌کند که این شرکت راه خود را با برخی از کارکنان خود در سال آینده میلادی «جدا می‌کند».

به طور خلاصه، ۱۰۰ کارمند «تا اواخر سه‌ماهه اول ۲۰۲۴ رها خواهند شد.» و این حدود ۹٪ از کل تیم CD Projekt Red  را به ما نشان می‌دهد؛ توسعه‌دهنده با ذکر آن برای عموم و اطلاع‌رسانی حداقل چند ماه قبل، امیدوار است که کسانی که در استودیو کار می‌کنند و تحت‌تأثیر این موضوع قرار می‌گیرند، «زمان کافی برای پردازش و تطبیق با تغییر» داشته باشند.

مسلماً این خبر خوبی برای افرادی که از این استودیو اخراج می‌شوند نیست؛ به‌خصوص برای شرکت‌های بزرگی که به نظر می‌رسد خوب کار می‌کنند. ظاهراً این‌گونه اخراج‌ها در این دوران در صنعت بازی‌سازی رایج‌تر می‌شود که برای کسانی که در این صنعت‌کار می‌کنند نگران‌کننده است.

جدا از این، CD Projekt Red پروژه‌های زیادی در دست توسعه دارد و این استودیو در حال حاضر در حال کار بر روی یک حماسه جدید از مجموعه محبوب The Witcher، ریمیک نسخه اول، یک IP جدید (با اسم رمز Hader) و همچنین دنباله Cyberpunk هست و همه چیز برای این توسعه‌دهنده لهستانی آماده و مهیا شده است.

فقط حیف است که بخش خوبی از تیمش برای این بازی‌های آینده حضور نداشته باشند.

امتیاز دهید

آدرس شبکه های اجتماعی :

دیدگاهتان را بنویسید