گیمینگرویتی

ثبت نام

دومین تریلر انیمه Arknights: Perish in Frost منتشر شد

به گزارش گیمین‌گرویتی، دومین تیزر تریلر انیمه Arknights: Perish in Frost پخش شد که بیشتر به معرفی صداپیشگان سریال می‌پردازد.

انیمه The Arknights: Prelude to Dawn در سال پیش با هشت قسمت به اتمام رسید که از شبکه کرانچیرول پخش می‌شد.

بازی ویدیویی این انیمه هم در سال 2019 توسط تیم چینی Montagne و Hypergryph منتشر شد و Yostar هم وظیفه انتشار بازی در بازار جهانی را داشت. تا کنون اقتباس‌های مختلفی از این بازی داشتیم که یکی از آنها انیمیشن 9 دقیقه‌ای Holy Knight Light بود که در اولین سالگرد انتشار بازی پخش شد.

این بازی در دنیایی خیالی با نام Terra جریان دارد و عناصر مدرن و علمی تخیلی هم در این جهان فانتری حضور دارند. بیماری نادر اما مرگباری در Terra وجود دارد که بیشتر مردم را مجبور کرده در شهرهای پیشرفت‌نکرده و روستایی زندگی کنند. این مریضی و بلای طبیعی با وجود مشکلات زیادش، منبع یک انرژی بسیار قدرتمند به نام اوریگینیوم هم هست که بسیار مفید است، اما تمام چیزهای اطراف خودش را جذب می‌کند. کسانی که در معرض این ماده قرار بگیرند به راحتی دچار مریضی‌ای به نام اوریپاتی می‌شوند. داستان انیمه در مورد افرادی است که دچار این مرض شده‌اند. یک گروه درمانی با نام Rhodes Island به این افراد مریض پیشنهاد کمک می‌دهند، اما این تمام ماجرا نیست، چرا که Rhodes Island همیشه با سازمان تروریستی‌ای با نام Reunion Movement که با دولت مقابله می‌کرده، در مبارزه بوده است.

5/5 - (1 امتیاز)

آدرس شبکه های اجتماعی :

دیدگاهتان را بنویسید