گیمینگرویتی

ثبت نام

بازی Alan Wake 2 دارای محیط‌های بازتری است که به بازیکنان اجازه گشتن می‌دهد

استودیوی رمدی مدت زیادی بود که به عنوان یکی از بهترین سازندگان بازی‌های خطی داستان‌محور شناخته می‌شد. اما طی سال‌های اخیر بیشتر محصولات آن‌ها تجربیاتی ارائه می‌دادند که غیر خطی‌تر و دارای محیط‌های بازتری بودند. بازی Control مثال به‌خصوصی است که تاکید بیشتری بر گشت‌وگذار در محیط داشت. عنوان Alan Wake 2 هم می‌خواهد فضای بسیار زیادی به بازیکنان برای گشتن در محیط بدهد. هرچند شاید به شکلی متفاوت‌تر.

به گزارش گیمین‌گرویتی، رمدی اخیرا اطلاعات بیشتری از جنبه‌های مختلف Alan Wake 2 ارائه داده است. آن‌ها جزئیاتی درباره ساختار و طرح کلی بازی به اشتراک گذاشتند.

با توجه به گفته‌های کایل رولی، کارگردان بازی Alan Wake 2، گفت در این عنوان محیط‌ها «کمی بازتر» هستند و بازیکنان می‌توانند «آزادانه در آن‌ها بگردند.» همچنین اجازه بازدید دوباره از مناطق قبلی را خواهید داشت.

او گفت: «بازیکن به رودخانه Cauldron باز می‌گردد که مشخصا بخش مهمی از داستان است. تمام جنگل‌های اطراف آن قابل بازدید هستند. بخاطر اینکه محیط‌ها کمی آزادتر هستند، بازیکن می‌تواند آزادانه گشت‌وگذار کند. همچنین امکان بازدید دوباره از مناطق قبلی وجود دارد.»

همچنین Anne-Lynn Sottas، آرتیست ارشد محیط‌های Alan Wake 2، می‌گوید تعدادی از مناطق بازی اول مثل بخش غذاخوری باز می‌گردند. البته در فرم بازسازی شده این مناطق در Alan Wake 2، بازیکنان امکان بررسی بیشتری از محیط را خواهند داشت.

او گفت: «در بازی اول چندان فرصت گشتن در محیط‌ها را نداشتید. اما حالا می‌توانید در خیابان‌ها قدم بزنید و شهر را کمی بیشتر کشف کنید. همچنین می‌توانید به مناطق بازی قبلی مثل غذاخوری دوباره سر بزنید.»

تیم رمدی همچنین باید تحقیقات زیادی انجام می‌داد تا مطمئن شود شهر خیالی Pacific Northwest به بهترین شکل و با بیشترین توجه ممکن به جزئیات ساخته می‌شود. Ciara Creagh-Peschau، آرتیست شاخ‌وبرگ‌ها و فتوگرامتری Alan Wake 2 اینگونه توضیح داد:

«من چندین هفته را به خواندن مقالات تحقیقاتی، جمع‌آوری اطلاعات از بررسی‌های انجام شده در جنگل‌ها و مطالعه درباره گونه‌های کلیدی این منطقه اختصاص دادم تا به بهترین شکل ممکن Pacific Northwest را طراحی کنم. قسمت فتوگرامتری بدان معناست که ما در واقع می‌توانیم خودمان درخت‌های منطقه را اسکن کنیم. درخت‌هایی که در بازی می‌بینیم به معنای واقعی کلمه درخت‌هایی هستند که در Pacific Northwest واقعی وجود دارند.»

بازی Alan Wake 2 روز 17 اکتبر (25 مهر) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سریز ایکس/اس و پی‌سی منتشر خواهد شد. این عنوان فقط به‌صورت دیجیتالی در دسترس قرار می‌گیرد. رمدی اولین گیم‌پلی خالص و مفصل از Alan Wake 2 را روز 8 ژوئن (18 خرداد) در مراسم Summer Game Fest نمایش می‌دهد. منتظر اطلاعات بیشتر باشید.

امتیاز دهید

آدرس شبکه های اجتماعی :

دیدگاهتان را بنویسید