گیمینگرویتی

ثبت نام

بازی جدید سازندگان Hitman در انحصار کنسولی Xbox خواهد بود

در طول دادگاه FTC علیه تلاش مایکروسافت برای خرید شرکت Activision Blizzard، ایمیل‌هایی فاش شد که با توجه به بخشی از این ایمیل‌ها، پروژه Dragon استودیوی IO Interactive در انحصار کنسولی ایکس باکس سریز ایکس/اس خواهد بود.

به گزارش گیمین‌گرویتی، پروژه Dragon در کنار سایر بازی‌های IO Interactive لیست شده است. این عناوین شامل پروژه 007، سه‌گانه اخیر Hitman و نسخه‌های قدیمی‌تر Hitman از دوران Hitman: Codename 47 در سال 2000 می‌شود.

در سپتامبر 2022 طی گزارش مالی استودیوی IO Interactive مشخص شد بازی‌های در حال ساخت آن‌ها که پروژه 007 و Dragon هستند حداقل تا اوایل سال 2025 عرضه نمی‌شوند. این بدان معناست که هر دو بازی چرخه توسعه طولانی مدتی خواهند داشت. آن‌ها حتی انتظار کاهش درآمد را طی سال‌های 2023/24 و 2024/25 دارند چراکه فاز‌های طولانی تولید بازی‌ها را باید پشت سر بگذارند.

پروژه Dragon اولین‌بار در گزارشی مطرح شد که حاکی از آن بود این استودیو مشغول کار روی یک بازی فانتزی نقش‌آفرینی با همکاری Xbox است. هنوز اطلاعات دقیق و تکمیلی از آن منتشر نشده است.

عرضه Wii در سال 2006 باعث تغییر رویکرد نینتندو در زمینه سخت‌افزار شد. بعد از آن بود که این شرکت تصمیم گرفت به جای تمرکز روی قدرت و ظرفیت‌های بالای فناوری، به فکر ساخت سخت‌افزاری با ویژگی‌های منحصر به‌فرد بیوفتد تا آن را نسبت به سایر رقبا متمایز کند. این مدلی بود که کنسول‌های بعدی نینتندو دنبال کردند. به‌نظر می‌رسد جانشین سوئیچ هم نوآوری‌ها و ویژگی‌های خاصی در زمینه سخت‌افزار داشته باشد. برخلاف حدس برخی افراد، باز هم قرار نیست سخت‌افزار قدرت‌مندی را شاهد باشیم.

امتیاز دهید

آدرس شبکه های اجتماعی :

دیدگاهتان را بنویسید