به گزارش گیمین‌گرویتی، Nintendo و Monolith Soft در کمتر از یک ماه آینده بازی Xenoblade Chronicles 3 را عرضه خواهند کرد و اکنون به لطف تریلر جدید و مفصل به نمایش درآمده از این عنوان جزئیات بیشتری در مورد این بازی نقش‌آفرینی انحصاری نینتندو داریم. 

در نسخه جدید رویداد دیجیتالی نینتندو به اسم Direct، اطلاعات جدیدی در مورد خط داستانی جذاب و دنیای باز گسترده Xenoblade Chronicles 3 به دست آوردیم. در ادامه می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از Xenoblade Chronicles 3 را مشاهده کنید:

در نهایت به نظر می‌رسد که بخش مبارزات و سیستم Party جایی است که Xenoblade Chronicles 3 مهم ترین تغییرات خود را نسبت به نسخه‌های پیشین خود دریافت می‌کند. در حالی که مبارزات اصلی بازی آشنا به نظر می‌رسند و دوباره با مکانیک‌های Hack and Slash دست و پنجه نرم خواهیم کرد، اکنون در نسخه سوم می توانیم 6 شخصیت عظیم و همچنین یک شخصیت قدرتمند را به عنوان قهرمان اصلی وارد نبرد کنیم. بازی همچنین دارای یک سیستم کلاس‌بندی کامل خواهد بود و شخصیت‌های خاصی می‌توانند با هم ترکیب شوند تا یک Ouroborus قدرتمند را به میدان نبرد بیاورند!

نینتندو همچنین اعلام کرده است که Expansion Pass بازی Xenoblade Chronicles 3 نیز در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. گیمرها با قیمت 30 دلاری این بسته می‌توانند انواع لوازم تزئینی، چالش‌ها و در نهایت یک فصل داستانی اضافی را دریافت کنند. سازندگان در این مورد اضافه کردند:

با یک Expansion Pass، دنیای Xenoblade Chronicles 3 را گسترش دهید. از زمان عرضه بازی تا پایان سال 2023 بازیکنان می‌توانند محتوای اضافه ویژه‌ای را دریافت کنند که در چهار بخش منتشر می‌شود تا گیمرها سفر خود را در Aonios بهبود دهند. این محتوا شامل آیتم‌های تزئینی، لباس‌ها و انواع رنگ‌های جدید برای آیتم‌ها، مبارزات چالشی، ماموریت‌های جدید، شخصیت‌های تازه و در نهایت یک سناریوی داستانی جدید خواهد بود. 
Xenoblade Chronicles 3 در تاریخ 29 جولای (7 مرداد 1401) برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.