به گزارش گیمین‌گرویتی، شرکت Netflix تیزر جدیدی از سریال Wednesday به کارگردانی Tim Burton منتشر کرد. Jenna Ortega در این تیزر با لباس و آرایش کامل در نقش Wednesday Addams ظاهر می‌شود.

این تیزر در تاریخ 7 ژوئن (17 خرداد) به‌عنوان بخشی از مراسم Geeked Weed منتشر شد. شرکت Netflix طی این هفته به پخش تیزرها و تریلرهای برنامه‌های آینده پرداخت. مانند فصل سوم سریال The Umbrella Academy و سریال جدید شرکت DC با نام The Sandman.

صورت Jenna Ortega در تیزر Wednesday از چندین نمای نزدیک نمایش داده می‌شود و سپس شخصیت کامل Wednesday Addams طی یک قاب عریض، از سایه بیرون می‌آید درحالی که Thing (یک دست قطع شده ) روی شانه‌ او فرود می‌آید و هر دو با هم شروع به بشکن زدن می‌کنند. اشاره‌ای به ملودی تم اصلی خانواده‌ی Addams.

 

 

سریال Wednesday اولین بار فوریه 2021 توسط Netflix معرفی شد. طی این معرفی Tim Burton اعلام کرد که نخستین تجربه‌ی خود به‌عنوان کارگردان یک سریال را با این سریال به‌دست خواهد آورد. ماه می همان سال، Ortega به‌عنوان شخصیت‌اصلی سریال رونمایی شد و به دنبال آن، Catherine Zeta-Jones و Luis Guzmán در ماه آگوست به ‌عنوان پدر و مادر Wednesday یعنی Morticia و Gomez به جمع بازیگران افزوده شدند.

نهایتا ماه مارچ 2022 اعلام شد که Christina Ricci (بازیگر Wednesday Addams در فیلم لایواکشن The Addams Family و Addams Family Values) برای نقشی اعلام نشده به این سریال پیوسته است.

سریال Wednesday نخستین تجربه‌ی لایواکشن خانواده‌ی Addams پس از فیلم The New Addams Family 1998 محسوب می‌شود. سال گذشته، انیمیشن The Addams Family 2 به‌عنوان دنباله‌ی انیمیشن 2019 با همین نام منتشر شد.

تاریخ انتشار دقیقی برای سریال Wednesday اعلام نشده است اما به گفته‌ی Netflix، تا پایان سال 2022 اکران خواهد شد.