آخرین تریلر منتشر شده از فیلم Uncharted، کشتی‌های پرنده دزدان دریایی و ظاهر جدید سالی را همراه با سبیل نشان می‌دهد!

به گزارش گیمین‌گرویتی، سونی اخیراً دومین تریلر فیلم مورد انتظار Uncharted را با بازی تام هالند در نقش نیتن دریک جوان و مارک والبرگ در نقش همراه همیشگی نیتن، سالی منتشر کرده است که به نوبه خود دارای نکات جالبی نیز هست: از مواردی مثل کشتی‌های معلق در هوای متعلق به دزدان دریایی تا نگاهی به جزئیات ظاهری جدید شخصیت سالی.

فرنچایز Uncharted مسیر نسبتاً طولانی و پیچیده‌ای را برای رسیدن به پرده نقره‌ای سینما طی کرده اما به نظر می‌رسد این فیلم بالاخره با بازی تام هلند آماده نمایش شده است و در همین راستا، تریلر جدیدی از آن توسط سونی به نمایش درآمده است. این پیش‌نمایش نشان می‌دهد که این فیلم تا چه حد دیوانه‌کننده خواهد بود زیرا با نبردی که روی دو کشتی مربوط به دزدان دریایی که توسط هلیکوپترها در هوا حمل می‌شوند، اکشن به اوج خود می‌رسد! همچنین با سبیل شخصیت سالی که به نوعی امضای این کارکتر محسوب می‌شود نیز مواجه می‌شویم. در زیر می توانید این تریلر را تماشا کنید:

 در این فیلم هالند در نقش نیتن دریک، مارک والبرگ در نقش سالی، سوفیا تیلور در نقش کلویی فریزر و آنتونیو باندراس و تاتی گابریل نیز نقش افراد بد قصه را بازی می‌کنند. کارگردانی این فیلم بر عهده روبن فلیشر ( کارگردان فیلم‌هایی مثل Zombieland, Venom) است و نویسندگی را مارکوم و مت هالووی (Iron Man, Punisher: War Zone) انجام خواهند داد. در اینجا شرح داستان رسمی فیلم را با هم مرور می‌کنیم:

دزد باهوش خیابانی، نیتن دریک (تام هالند) توسط شکارچی باتجربه گنج یعنی ویکتور "سالی" سالیوان (مارک والبرگ) استخدام می‌شود تا ثروتی را که فردیناند ماژلان 500 سال پیش از دست داده بود، بازیابی کند. کاری که برای این دو نفر به عنوان یک کار دزدی شروع می شود، تبدیل به یک مسابقه‌ی تماماً اکشن در سراسر جهان می‌شود تا در مقابل مونکادای بی رحم (با بازی آنتونیو باندراس) که معتقد است او و خانواده اش وارثان قانونی این گنجینه هستند، ایستادگی کنند. اگر نیت و سالی بتوانند سرنخ‌ها را رمزگشایی کنند و یکی از قدیمی‌ترین رازهای جهان را حل کنند، می‌توانند 5 میلیارد دلار گنج و شاید حتی برادر گمشده نیت را نیز پیدا کنند... اما به شرطی که یاد بگیرند که با هم کار کنند!
 

فیلم Uncharted در حال حاضر قرار است در تاریخ 18 فوریه 2022 (29 بهمن 1400) اکران شود. البته با توجه به وضعیت COVID و نوع جدیدی که ممکن است وضعیت دنیا را دگرگون کند باید منتظر ماند و دید که آیا اولین ماجراجویی سینمایی نیتن دریک با موفقیت در سینماها نمایش داده می‌شود یا خیر.