به گزارش گیمین‌گرویتی، کمپانی نتفلیکس در ژوئن 2021 (خرداد 1400) اعلام کرد که انیمیشن جدید سری Castlevania در حال توسعه است و همچنین مسئولان آن اشاره کردند که Richter Belmont و Maria Renard از شخصیت‌های اصلی این سریال خواهند بود. اکنون به مناسبت فرارسیدن هفته Geeked نتفلیکس، یک تیزر از این مجموعه منتشر شد و مشخص کرد که نام این مجموعه جدید Castlevania: Nocturne است. 

این تیزر بسیار کوتاه فقط جنبه معرفی اولیه این مجموعه را داراست و اطلاعات مشخصی از آن را به بیننده اعلام نمی‌کند. در ابتدا فقط شخصیت Richter را از پشت می‌بینیم در حالی که یک کت آبی رنگ آشنا به تن دارد و تازیانه مخصوص او را نیز در دستش مشاهده می‌کنیم. همانطور که دوربین روی جزئیات بیشتری مانند تاج روی سر او تمرکز می‌کند، صدای شخصیت‌های مختلف سریال در پس زمینه به گوش می‌رسند که با Richter صحبت می‌کنند. پس از اینکه یک نفر به او گفت: «ما به دنبال شخصی به نام بِلمونت هستیم» نام رسمی این سریال و لوگوی آن به نمایش در آمد. 
آخرین مجموعه نتفلیکس بر اساس بازی ویدئویی Castlevania، در چهار فصل تولید شد و به پایان رسید. در این سریال ترور بلمونت، سیفا و آلوکارد نقش‌های اصلی مجموعه بودند.
Castlevania: Nocturne در حال توسعه است و از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد. این مجموعه هنوز تاریخ پخش دقیقی ندارد.