سونی می‌گوید ایده های جالب، هیجان انگیز و فوق العاده ای برای به روزرسانی‌های نرم افزاری آینده کنسول PS5 در نظر دارد.

به گزارش گیمین‌گرویتی، گفته می‌شود سونی هنوز لیستی طولانی از ویژگی هایی دارد که می خواهد از طریق بروزرسانی های بعدی سیستم به پشتیبان PlayStation 5 اضافه کند.

این بر اساس گفته‌های رئیس بخش تجربه سیستم عامل سونی، آقای Hideaki Nishino است که پس از انتشار به روزرسانی سیستم PS5 در ماه سپتامبر، که به پشتیبانی از توسعه درایو SSD و موارد دیگر افزود ، با وب سایت رسمی شرکت صحبت می کرد.

نیشینو در ادامه ادعا کرد که تیم او دارای لیست بزرگی از ایده های جالب، هیجان انگیز و فوق العاده است که هنوز می خواهد در PS5 پیاده سازی کند، تا حدی بر اساس ردیابی رفتار کاربران در هر دو کنسول PS4 و PS5. او توضیح داد:

 ما از طریق PS4 چیزهای زیادی آموختیم و همچنان در مورد نحوه استفاده بازیکنان از سیستم و رفتار بازی ها یاد می‌گیریم.ما می دانیم چه چیزی بیشتر مورد قبول و محبوب ترین است. چه ویژگی هایی استفاده نمی شود بنابراین ، ما قبل از عرضه PS5 یک لیست عظیم داشتیم که می خواستیم انجام دهیم. در واقع ، ما رویای انجام همه کارها را داشتیم. در همان زمان  ما PS5 را عرضه کردیم. بنابراین، ما از طریق شبکه های اجتماعی و همچنین رسانه ها، خانواده سونی ، و طرفدارانمان ، یکسری بازخورد از جامعه دریافت می کنیم. ما هزاران لیست از این بازخوردها داریم.

او در پایان گفت: وقتی به لیست کارهایی که باید انجام دهیم نگاه می کنم، چیزهای زیادی وجود دارد. بسیاری از مطالبات جامعه نیز وجود دارد. من می خواهم به روش ژاپنی بگویم، ما با جدیت روی این لیست ها کار می کنیم و در آینده تعداد بیشتری از آنها منتشر خواهند شد. من همچنین می خواهم از جامعه طرفداران سونی وپلی‌استیشن تشکر کنم. ما فقط ویژگی های مورد نظر خود را عملی نمی کنیم بلکه برای نیازهای مشتری نیز کار می کنیم. ما واقعاً می خواهیم مشکل را به شیوه ای لذت بخش حل کنیم. این اشتیاق اصلی ماست.

در بروزرسانی‌های اخیر، سونی علاوه بر قابلیت افزایش فضای ذخیره سازی PS5 با یک SSD S.2 M.2 ، در به روزرسانی اخیر ماه سپتامبر PS5 پشتیبانی صوتی سه بعدی را از طریق بلندگوهای تلویزیون فعال کرد (این ویژگی از زمان عرضه کنسول تنها با هدفون کار می‌کرد). سونی همچنین اعلام کرد که کیفیت صدای بازی برخی عناوین را هنگامی که صدای سه بعدی برای هدفون فعال است، بهبود بخشیده است.