به تازگی شایعاتی به سطح اینترنت و سایت های مرتبط با Nintendo راه یافته که طبق آنان،  گزارش داده شده که کنسول سوئیچ پایه قبل از عرضه مدل OLED کاهش قیمت خواهد داشت!

به گزارش گیمین‌گرویتی، در آستانه عرضه مدل Switch OLED در ماه آینده، شایعاتی در مورد مدل اصلی Switch (که در ماه مارس 2017 عرضه شد) به گوش می‌رسد که این مدل، با کاهش قیمت مواجه می‌شود. این اطلاعات از "Nintend'Alerts" - یک حساب توییتری با بیش از 80،000 دنبال کننده گزارش داده شده که طبق گزارشات در گذشته نیز اخبار معتبری در مورد نینتندو و موارد مرتبط با آن گزارش کرده است. پس بعید نیست که این شایعه به‌زودی و پیش از عرضه مدل Switch OLED رنگ واقعیت به خود بگیرد.

این منبع ادعا می‌کند که این کاهش قیمت هفته آینده در فرانسه انجام می‌شود و هزینه خرید کنسول را از 329 یورو به 270 یورو کاهش می‌دهد.

در حالی که هیچ اشاره ای به کاهش قیمت مشابه در سایر نقاط جهان نشده است، لزوماً تعجب آور نخواهد بود اگر نینتندو یا خرده فروشان در کشورهای دیگر همین کار را انجام دهند. در این مرحله مشخص نیست که این حالت موقت است یا دائمی، و پیشنهاداتی وجود دارد که مدل OLED می تواند جایگزین سیستم اصلی شود.