به نظر می‌رسد سونی قصد دارد تعدادی از عناوین مورد علاقه طرفداران قدیمی خود را که در استودیو Psygnosis ساخته شده بودند را احیا کند.

به گزارش گیمین‌گرویتی، Psygnosis یکی از محبوب‌ترین و تحسین‌شده‌ترین استودیوهای بازیسازی بریتانیا در دهه‌های 80 و 90 میلادی بود. شواهد جدید بیان کننده این موضوع هستند که سونی می‌تواند به دنبال احیای مجدد نام این استودیو و عناوین آن مانند Wipeout، Lemmings و Colony Wars باشد زیرا سونی جدیداً یک علامت تجاری جدید برای لوگوی جغد مانند Psygnosis را ثبت کرده است.

اگر سونی Psygnosis را احیا کند، مطمئناً فقط به نام و علامت تجاری آن اتکا نخواهد کرد و به دنبال بازگردانی تعدادی از عناوین قدیمی این استودیو مانند سری Wipeout نیز خواهد بود. سونی اخیراً استودیو FireSprite را خریداری کرده که توسط تعدادی از کارمندان سابق Psygnosis Studio مستقر در لیورپول تأسیس شده است. آیا ممکن است سونی قصد داشته باشد تا نام FireSprite را به عنوان Psygnosis جدید تغییر دهد؟ با توجه به اینکه به نظر می‌رسد سونی اعتماد زیادی به این استودیو دارد زیرا طبق گزارشات جدید آنها در حال توسعه Horizon Call of the Mountain برای PSVR 2 هستند و شایعه شده است که آنها برای توسعه Twisted Metal جدید نیز همکاری خواهند کرد، این امر تا حدی منطقی به نظر می‌رسد. 
اگر Psygnosis احیا شود، باید فکر کرد که آیا برخی از فرنچایزهای کلاسیک آنها نیز ممکن است همینطور باشند یا خیر. به عنوان مثال آیا می‌توانیم WipeOut جدیدی ببینیم یا یک نسخه جدید از Colony Wars یا حتی یک Puggsy جدید؟ این یک چشم انداز هیجان انگیز برای طرفداران بازی‌های کلاسیک ساخته شده در این استودیوی بریتانیایی است. البته، همه اینها هنوز در حد شایعات و حدس و گمان قرار دارند.