اسکار آیزاک اکنون نقش یکی از قهرمانان مارول را ایفا می کند: Moon Knight

به گزارش گیمین‌گرویتی، در روز بزرگداشت دیزنی پلاس، این شبکه تعدادی از برنامه های تلویزیونی آینده دنیای MCU خود را به نمایش می گذارد از جمله Moon Knight که اسکار ایزاک در آن نقش اصلی را برعهده دارد. این پروژه ممکن است از عجیب ترین و پر ریسک ترین سرمایه گذاری های مارول تا به امروز باشد!

در تیزر کوتاهی که در حال حاضر فقط از پلتفرم دیزنی پلاس پخش می شود، مارک اسپکتور (اسکار آیزاک) در تشخیص تفاوت بین زندگی بیداری و رویاهایش مشکل دارد و هر دو جنبه شخصیت او، نسبتاً خشن به نظر می‌رسند. اسپکتور که به نظر می‌رسد با دو صدای متفاوت صحبت می‌کند و تسخیر شده هم به نظر می‌رسد، انعکاس خود را در آینه ای که مستقل از او حرکت می‌کند، می‌بیند و بعد از درگیری که به نظر می‌رسد نمی داند چرا در آن درگیر بوده، گیج شده است.

مارک اسپکتور/مون نایت که توسط داگ مونچ و دان پرلین خلق شده است، یک کهنه سرباز مبتلا به اختلال هویت است که پس از یک تجربه نزدیک به مرگ تبدیل به آواتار یک خدای مصری باستانی می شود. او به نوعی شبیه بتمن است اما به دلیل شرایط و روابط فراطبیعی اش، سلامت روان اسپکتور به اندازه زیادی نیروی محرکه او در داستان هایش است. Moon Knight در سال 2022 از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.