تام هندرسون (که او را بخاطر افشای اطلاعات معتبر صنعت گیم می‌شناسیم) می‌گوید که بازی Hogwarts Legacy به مرحله ارائه نمایش کامل از خود، رسیده و این اتفاق ممکن است در آینده نزدیک و در State Of Paly ماه آینده سونی بیفتد!

به گزارش گیمین‌گرویتی، به گفته تام هندرسون و منابع او ادعا شده که بازی Hogwarts Legacy محصول Warner Bros. Interactive’s آماده نمایش است و این اتفاق می‌تواند در رویداد شایعه شده ماه فوریه State Of Play سونی به واقعیت تبدیل شود.

این چیزی است که افشاگر معتبر، تام هندرسون در جدیدترین ویدیوی یوتیوب خود گفته است. در آخر هفته، هندرسون جزئیاتی برای گفتن در مورد شایعه برگزاری رویداد State of Play سونی در ماه آینده میلادی داشت که به گفته او، با توجه به خط تولید عناوین و بازی‌های انحصاری سونی برای PS5 و رویدادهای گذشته سونی که چندان هیجان‌انگیز نبودند، این رویداد پتانسیل تبدیل شدن به یک رویداد بسیار بزرگ را دارد.

تام هندرسون: "من حدس می‌زنم مهم‌ترین چیزی که مردم به آن علاقه داشتند این واقعیت است که من گفتم رویداد ماه فوریه سونی پتانسیل تبدیل شدن به یک State of Play بسیار بزرگ را دارد و دلیل آن این است که به نظر می‌رسد برادران وارنر اکنون آماده است تا چیزهای بیشتری را از بازی‌های خود به نمایش بگذارد.

هندرسون در جدیدترین ویدیوی خود گفته که انتظار می‌رود بازی Hogwarts Legacy در سه ماهه سوم یا چهارم سال 2022 میلادی منتشر شود.

مطمئناً چیزهای جالبی درباره این بازی وجود دارد و گیمرها نمی‌توانند بیشتر از این منتظر باشند تا اطلاعات بیشتری در مورد RPG جهان باز و اکشن آینده Avalanche Software ببینند و بشنوند. Hogwarts Legacy اولین بار قرار بود سال گذشته منتشر شود اما در ژانویه 2021 اعلام شد که عرضه آن تا سال 2022 به تعویق افتاده است.

Hogwarts Legacy قرار است اواخر امسال برای PC، Xbox One، Xbox Series X|S، PS4 و PS5 عرضه شود.