استودیو WB Games در حال نمایش بخش‌های مختلف گیم‌پلی جدیدترین بازی‌ خود یعنی Gotham Knights طی ماه‌های باقی‌ مانده تا انتشار این عنوان می‌باشد. در هفته‌های اخیر هواداران شاهد تریلر‌های مختلفی بوده‌اند که گیم‌پلی 2 شخصیت از تیم 4 نفره‌ی بازی را به نمایش گذاشته‌اند: Nightwing و Red Hood. اخیرا تیزری از تریلر جدید Robin، سومین شخصیت بازی نیز منتشر شده بود و به گزارش گیمین‌گرویتی، این تریلر روز گذشته اکران شد.

 

 

 

پسر شگفت‌انگیز که با نام Tim Drake نیز شناخته می‌شود، از لحاظ گیم‌پلی شخصیت بسیار متنوعی خواهد بود. چوبدستی دراز این شخصیت، سلاح اصلی او محسوب می‌شود و می‌تواند از آن استفاده‌های مختلفی کند (برای مثال می‌تواند آن را سریع بچرخاند تا جلوی گلوله‌های دشمنان را بگیرد). به‌علاوه، Robin مانند تمام اعضای خانواده‌ی بتمن، مهارتی بالا در مخفی کاری دارد و مانند استاد خود، کاراگاهی زبردست محسوب می‌شود.

نکته‌ی جالب درمورد این شخصیت، استفاده‌ی او از تکنولوژی ساخته شده توسط لیگ‌ عدالت است که به او قابلیت تلپورت کردن در مسافت‌های کوتاه می‌دهد. همچنین، تریلر منتشر شده لباس‌های مختلف Robin را به نمایش می‌گذارد. می‌توانید این لباس‌ها را در اسکرین‌شات‌های تازه عرضه‌شده‌ی بازی، زیر همین پست مشاهده کنید.

Gotham Knights در تاریخ 25 اکتبر (3 آبان) برای PS5 ،Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.