عنوان Ghost of Tsushima موفقیت بزرگی برای Sucker Punch و Sony بود، شاید حتی بیشتر از آن چیزی که هر یک از آنها انتظارش را داشتند. 

به گزارش گیمین‌گرویتی، اخیراً سونی اعلام کرد که عنوان اکشن-ماجراجویی جهان باز آنها تا اوایل سال جاری بیش از 8 میلیون نسخه فروخته است و یک فیلم اقتباسی بر اساس آن نیز در دست ساخت است. با توجه به همه این موارد شکی در ذهن هیچ کسی وجود ندارد که سونی می‌خواهد با ساخت یک دنباله از محبوبیت Ghost Of Tsushima استفاده بیشتری کند و به نظر می‌رسد که شواهد جدید کم‌کم در حال ساخت بودن نسخه دوم این بازی را تأیید می‌کنند.

استدیوی Sucker Punch آگهی‌های شغلی جدیدی برای چندین موقعیت شغلی منتشر کرده که این موضوع در نگاه اول به هیچ وجه برای هیچ استدیویی در صنعت گیم غیرعادی نیست، اما این لیست خاص ارزش آن را دارد که کمی عمیق‌تر به آن نگاه کنیم! به عنوان نمونه یک آگهی شغلی برای طراح رویارویی‌ها  وجود دارد و بیان می‌کند که این توسعه‌دهنده در حال کار بر روی یک بازی جهان باز، با تمرکز ویژه بر مبارزات اکشن به همراه عناصر مخفی‌کاری است. مقداری عجیب خواهد بود اگر این آگهی به معنی ساخت ادامه‌ای برای Ghost of Tsushima نباشد.

مخاطبان سال گذشته همراه با بسته گسترش‌دهنده Iki Island که به عنوان بخشی از Ghost of Tsushima Director's Cut بر روی PS5 ارائه شد محتوای جدیدی از Ghost of Tsushima دریافت کردند، اما به احتمال زیاد Sucker Punch بخش خاصی از نیروی کاری خود را برای کار روی یک برنامه کامل برای ساخت دنباله‌ این بازی قرار داده است. با این حال هنوز هم مدت زیادی از عرضه Ghost Of Tsushima روی PS4 در سال 2020 نگذشته است و باید برای انتشار اخبار دقیق در مورد این بازی اندکی بیشتر صبر کنیم.

نقد و بررسی بازی Ghost of Tsushima: Director’s Cut | سامورایی‌ها هرگز نمی میرند!