با عرضه Elden Ring هیدتاکا میازاکی رئیس استدیوی FromSoftware و رویاپرداز اصلی آنها، از یک خالق محبوب و در عین حال تا حدی خاص‌پسند نزد گیمرها به کارگردانی پرفروش در صنعت گیم تبدیل شده است! بنابراین ممکن است برای گیمرها سوال شده باشد که او چه شکنجه جدیدی برای آنها تدارک دیده است؟!

 به گزارش گیمین‌گرویتی و طبق مصاحبه با سایت ژاپنی 4Gamer، میازاکی اعلام کرده که اکنون در حال کار بر روی پروژه بعدی خود است. وی فعلا اطلاعاتی از ظاهر بازی خود ارائه نداده است. البته او گفته می‌خواهد به تمرکز بر روی ژانر فانتزی با درجه انتزاعی بالاتر از کارهای گذشته ادامه دهد. با توجه به اینکه بازی‌هایی مانند Dark Souls و Elden Ring عجیب و اسرارآمیز هستند، درجه بالاتر انتزاع در بازی جدید او می‌تواند به چیزی بسیار زیبا منجر شود! به گفته میازاکی در حال حاضر ایده‌ها و تصاویر فانتزی دور ریخته‌ شده زیادی دور سر او می‌چرخند که لزوماً با ژانر اکشن-RPG که او را بیشتر بخاطر آن می‌شناسند همخوانی ندارد. این اطلاعات می‌تواند به این معنی باشد که پروژه بعدی او ممکن است ساختار نسبتاً متفاوتی نسبت به عناوین قبلی میازاکی داشته باشد.

میازاکی همچنین گفته که تعدادی کارگردان تحت هدایت او روی پروژه‌های دیگری نیز کار می‌کنند و From Software در حال افزایش کارکنان خود است. گفته می‌شود بازی بعدی FromSoftware که ظاهرا یک پروژه اختصاصی میازاکی نیست، در مراحل نهایی توسعه خود قرار دارد. شایعات زیادی حاکی از آن است که Armored Core ممکن است نام بازی بعدی این استدیو باشد اما خود شخص میازاکی هیچگونه اطلاعاتی در این مورد فاش نکرده است.

در نهایت در حالی که میازاکی در حال حرکت به سمت سرمایه گذاری‌های خلاقانه جدید در پروژه‌های آینده خود است به‌روزرسانی‌های بیشتری برای آخرین بازی او، Elden Ring برنامه‌ریزی شده است. اینکه باید منتظر یک بسته گسترش‌دهنده عظیم برای Elden Ring باشیم یا فقط به به‌روزرسانی‌های رایگان با محتوای کوچک‌تر بسنده کنیم هنوز معلوم نیست.

Elden Ring هم‌اکنون برای PC ،Xbox One ،Xbox Series X|S ،PS4 و PS5 دسترس است.

نقد و بررسی بازی Elden Ring | روح طلایی سولز