به گزارش گیمین‌گرویتی، یکی دیگر از مجموعه‌های انیمیشنی در حال تولید با اقتباس از بازی‌های ویدیویی در راه است و این بار، این یک مجموعه بر اساس سری نقش‌آفرینی Dragon Age تولید خواهد شد. این اعلامیه توسط نتفلیکس در هفته موسوم به "Geeked" منتشر شد و اعلام شد که این مجموعه انیمیشنی با نام Dragon Age: Absolution در دسامبر 2022 پخش خواهد شد.

نتفلیکس همچنین تریلری برای Dragon Age: Absolution منتشر کرد که در زیر می توانید آن را تماشا کنید:

برای کسانی که با مجموعه Dragon Age آشنا نیستند باید گفت که این سری، بازی‌های ویدئویی در ژانر نقش‌آفرینی را به گیمرها عرضه کرده و در آن بازیکنان با داستان‌های غنی، شخصیت‌های فراموش نشدنی و مکان‌های زیبا و مرگبار برای کشف کردن درگیر بوده‌اند. بازی بعدی این مجموعه، Dragon Age: Dreadwolf خواهد بود که یک تجربه تک نفره است و بیشتر بر روی ماجراجویی گیمرها در دنیای سرشار از جذابیت آن متمرکز خواهد بود.

Dragon Age: Absolution سریال انیمیشنی جدید نتفلیکس است که با همکاری BioWare ساخته شده و در Tevinter اتفاق می‌افتد و مجموعه‌ای از شخصیت‌های جدید با الهام از داستان اصلی بازی‌ها از جمله اِلف‌ها، جادوگرها و شوالیه‌ها در آن حضور خواهند داشت. این مجموعه توسط Mairghread Scott مدیریت شده و تهیه‌کنندگی آن نیز توسط کمپانی Red Dog Culture House صورت گرفته است. Dragon Age: Absolution قرار است در ماه دسامبر 2022 (آذر و دی 1401) از نتفلیکس پخش شود.
نتفلیکس قول داده است که جزئیات بیشتری در مورد این مجموعه انیمیشنی را در آینده اعلام کند.