تریلر فیلم جدید Doctor Strange با عنوان Multiverse of Madness از جایی شروع می شود که Spider-Man: No Way Home به پایان رسید.

به گزارش گیمین‌گرویتی، اولین تریلر دنباله فیلم Doctor Strange 2016 با پسوند In The Multiverse of Madness منتشر شد و از نکات جالب آن مشاهده وانداویژن است که در حال ترک شهر WestView می‌باشد.
آخرین ماجراجویی دکتر استرنج ممکن است شامل یک طلسم ناموفق برای مرد عنکبوتی باشد اما جادوگر مورد علاقه مارول در اولین تریلر فیلم جدیدش، مشکلات بزرگ‌تری در پیش روی خود می‌بیند. این تریلر به برخی از بازیگران فیلم اول از جمله بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج، بندیکت وانگ در نقش همراه دکتر استرنج یعنی وانگ و Chiwetel Ejiofor در نقش موردو و همچنین شخصیت‌های تازه واردی مانند اسکارلت ویچ "واندا ماکسیموف" و زوچیتل گومز در نقش چاوز اشاره می‌کند. در ادامه با تماشای این تریلر همراه گیمین‌گرویتی باشید.

این تریلر با نمایش شخصیت استرنج شروع می‌شود که همه چیزهایی را که از زمان وقایع Spider-Man: No Way Home اشتباه بوده بررسی می‌کند که به نظر می‌رسد او آنطور که انتظار داشته آن‌ها را پاکسازی نکرده و همچنان خطر بزرگی در حال تهدید کردن جهان است. جهان استرنج و دنیای MCU در آستانه یک فاجعه چندجانبه با عنوان مولتی‌ورس است و این به او بستگی دارد که جلوی آن را بگیرد. البته چند نفر سر راه او ایستاده‌اند از جمله موردو، موجوداتی از ابعاد دیگر و نسخه‌ای به ظاهر شیطانی از خود استرنج. خبر خوب این است که وانگ و واندا ماکسیموف که در این تریلر نیز حضور دارند به کمک دکتر استرنج آمده‌اند.

اگر فراموش کردید که بین Avengers: Endgame و در حال حاضر چه اتفاقی برای Wanda افتاده است، در اینجا یک یادآوری مختصر وجود دارد که بیشتر حالت اسپویل برای سریال WandaVision دارد. پس اگر تاکنون سریال وانداویژن را تماشا نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که پاراگراف بعدی را مطالعه نکنید!

 واندا جسد ویژن را از مقر SWORD بیرون آورد و به وست ویو ایالت نیوجرسی منتقل کرد، جایی که از جادوی قدرتمند خود برای ایجاد توهم یک شهر کم‌نظیر، و کنترل ذهن ساکنان واقعی شهر برای کمک به اجرای ایده فانتزی‌اش استفاده کرد. سرانجام واندا با جادوگری به نام آگاتا هارکنس ملاقات می‌کند که سعی می کند قدرت های او را بدزدد، با یک نسخه کاملاً متفاوت از ویژن روبرو می‌شود و در نهایت قبل از مخفی شدن شهر را آزاد می‌کند که احتمالاً همان جایی است که استرنج او را در این تریلر پیدا می کند.

Doctor Strange In The Multiverse of Madness به کارگردانی Sam Raimi (سم ریمی، کارگردان افسانه‌ای سه گانه نخست مرد عنکبوتی) ساخته شده است. اولین تریلر این فیلم به عنوان دومین صحنه پس از تیتراژ فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شد. این فیلم قرار است در تاریخ 6 می 2022 (16 اردیبهشت 1401) اکران شود.