به گزارش گیمین‌گرویتی، شایعاتی جدید از سوی Kristian Harloff، خبرچین حوزه‌ی سینما و فیلم منتشر شده است که می‌گوید سریالی لایو‌اکشن از روی شخصیت Cal Kestis، نقش اصلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order ساخته خواهد شد. به گفته‌ی او، Cameron Monaghan (صداپیشه و مدل صورت Kestis در بازی‌های Star Wars) نقش اول سریال را برعهده خواهد داشت.

 

این اخبار از کسی که در گذشته به او اعتماد داشتم به من رسیده و به من می‌گوید اخبار موثق است. بر طبق این شایعه، سریال Cal Kestis در شرکت +Disney در دست ساخت قرار دارد. شایعات می‌گویند Cameron Monaghan برای ایفای نقش شخصیت‌ Kestis در این سریال لایواکشن قرارداد امضا کرده است. هنوز تاریخ تولید سریال مشخص نیست اما منابع من می‌گویند که حتما اتفاق خواهد افتاد.

 

این تصمیم تا حد زیادی با عقل جور در می‌آید چراکه وقایع بازی Fallen Order از لحاظ زمانی، به سریال لایواکشن جدید Obi-Wan Kenobi نزدیک هستند. بعلاوه، Ewan McGregor، ستاره‌ی سریال Obi-Wan، چندی پیش احتمال ساخت این سریال را مطرح کرد. او گفت که بازی‌ها و سریال‌های Star Wars بایستی از لحاظ داستانی در نقطه‌ای به هم ارتباط داشته باشند.

از سوی دیگر، Cal Kestis بار دیگر در بازی Star Wars Jedi: Survivor، دنباله‌ی Fallen Order که توسط Respawn Entertainment ساخته می‌شود، نقش‌آفرینی می‌کند. Survivor از لحاظ زمانی، پنج سال با Fallen Order فاصله دارد و بنا بر اعلام سازندگان، برای PC و کنسول‌های نسل نهم عرضه می‌شود تا از ری‌تریسینگ و فناوری‌های نسل نهم نهایت استفاده را ببرد.